Şimdi Ara

Aion Online - Genel Konu (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.767
Cevap
5
Favori
204.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • OB bitiminde karakterlerin silinip silinmeyeceği yönünde bir açıklama yapıldımı?
  • Ben steamden aldım.Dk.sında keyi gönderiyorlar.Tek bir linke tıklayarak aktivasyonunuz yapıyorsunuz.Tavsiye ederim...
  • aslında obde bi denemek lasımdı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legolas

oyunu alacak arkadaşlar nereden alacaklar belli mi ?

alacak yer sıkıntısı çekiyorum. araştıran birisi bilgi verirse sevinirim.

Steam şu an için fiyat avantajlı durumda ve içerik tamamen aynı diğer sitelerde digital olarak satılan collectors editionla. (40-45TL fark var, Steam de USD bazında , diğer siteler Euro)

Birde Quicknet saolsun. ttnet 1mbit sınırsız aynı fiyata , quicknet(superonline) 10mbit download / 5mbit upload kullanıyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: yaman01

OB bitiminde karakterlerin silinip silinmeyeceği yönünde bir açıklama yapıldımı?

Closed beta charları silinecek. Çin Aİon da open beta charlar silinmemişti, ama orada HeadStart olayı yoktu. Burda HeadStart olayı olucağından sanmıyorumki charlar silinmesin.

• silincekse vitality extract aerial kasmayalım boşuna :)

steamden alırız key i :) zaten CD lerin isoları torrente düşer, çekeriz 2 DVD ye :)

normal ile CE arasında fark yoksa CE key alınabilir ama o zamanda posterler falan sakata giriyo :)

Az önce baktım steam'e CE key 59.99$ süper fiyat !!!

Charlar %100 silinir, CE alanlara itemler falan verilecek. Headstart olayı da var. Bu arada questler CB de %25 lik exp veriyoken OB de %50 exp verecekmiş lvl atlamak daha kolaylaşıcak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolas -- 30 Ağustos 2009; 11:58:15 >
  • open betaya herkesi alcaklarmı kimse buna cvp wermemiş adı ustunde open olmasın sadece
  • Acaba hala daha collector edition kalmışmıdır bitmişmidir?sizce?
  • SAtışları hala devam ediyor
  • open beta için key lazım arakadaşlar. yani 3 seçenek var

1) CB oynamış olmak

2) Key dağıtan siteler olur büyük ihtimalle, oralardan OB key almak

3) Oyunu preorder almak.

@ItalianJakaBo CE bitmez ya sonuçta adamlar key satıyo. stokları azalınca Aion'a rica ederler daha fazla key generate eder :)
  • Hayır kimi yerde limited diyor..ben arkadaşıma ingiltereden komple box halinde aldırcam o yüzden sordum acaba bitmişmidir diye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legolas

open beta için key lazım arakadaşlar. yani 3 seçenek var

1) CB oynamış olmak

2) Key dağıtan siteler olur büyük ihtimalle, oralardan OB key almak

3) Oyunu preorder almak.

@ItalianJakaBo CE bitmez ya sonuçta adamlar key satıyo. stokları azalınca Aion'a rica ederler daha fazla key generate eder :)

Saydığın maddeler olsaydı bu betaya sadece closed betaya katılan kişiler girebilirdi. Bu durumda isminin Open beta olması saçma olurdu. CB7 derlerdi. Adı üstünde open beta. Olabilecek ihtimaller arasında ilk kayıt yaptıran xxx kişi girebilir gibi bir uygulama olabilir. Sonuçta Aion'a talep çok fazla. Open Beta için bu kadar sunucuyu zorlamaya gerek duymazlar. Tetikte olun derim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ItalianJakaBo

Hayır kimi yerde limited diyor..ben arkadaşıma ingiltereden komple box halinde aldırcam o yüzden sordum acaba bitmişmidir diye?

Limited dedikleri benim bildiğim kadarıyla kutulu ce versiyonları.Onlar için belirli bir üretim sınırı vardır kesin.
  • quote:

Hayır kimi yerde limited diyor..ben arkadaşıma ingiltereden komple box halinde aldırcam o yüzden sordum acaba bitmişmidir diye?

benim konuştuğum sadece CD KEY satan yerler. 59,99 $ a CE Key almak varken 59,99 € ya box alamam valla :) 17 € fark var arada 1.5 ay oyun parası. Oyun çıktıktan sonra DVD isoları düşer torrente çeker yazarız disc'e soundtrackte düşer torrente. geriye kaldı bi poster ve aion oyuncağı. varsın olmasın :)

@BATU ingilizcen varsa AionSource sitesini oku. Open Beta is not So Open beta diye bir topic var. CB testerlar ve CB de olduğu gibi siteler key dağıtacak ya da Aion preorder yaptıysan direk oynama hakkı kazanacaksın.
  • Orijinalden alıntı: Legolas

benim konuştuğum sadece CD KEY satan yerler. 59,99 $ a CE Key almak varken 59,99 € ya box alamam valla :) 17 € fark var arada 1.5 ay oyun parası. Oyun çıktıktan sonra DVD isoları düşer torrente çeker yazarız disc'e soundtrackte düşer torrente. geriye kaldı bi poster ve aion oyuncağı. varsın olmasın :)

Orjinalden alıntı: BATU

Saydığın maddeler olsaydı bu betaya sadece closed betaya katılan kişiler girebilirdi. Bu durumda isminin Open beta olması saçma olurdu. CB7 derlerdi. Adı üstünde open beta. Olabilecek ihtimaller arasında ilk kayıt yaptıran xxx kişi girebilir gibi bir uygulama olabilir. Sonuçta Aion'a talep çok fazla. Open Beta için bu kadar sunucuyu zorlamaya gerek duymazlar. Tetikte olun derim :)

ingilizcen varsa AionSource sitesini oku. Open Beta is not So Open beta diye bir topic var. CB testerlar ve CB de olduğu gibi siteler key dağıtacak ya da Aion preorder yaptıysan direk oynama hakkı kazanacaksın.
    CB testerlara ilave olarak sitelerden OB key alanlar ve oyunu preorder edenler girecek OB ye. ilk xxx kişi olayını sitelere key dağıtıp alan oynar şeklinde çözecekler.

• http://gamers.eurogamer.net/giveaways.php?id=86949

OB key dağıtıyolar. 5000 adet. an itibari ile 4300 kaldı. kaçırmayın derim
  • sitede register acılmıyor.
  • bir kaç dk içinde biterler,sayfayı yeniliyorek bakıyorum üçer beşer eksiliyorlar :D

bu arada oyunun müzikleri bayadır nette."Aion Ingame-Music Pack" diye aratınca çıkıyor :)
  • http://www.gamesource.it/News/4365/AION-300-beta-key-per-loben-Beta-.html

240 key kaldı.

ilk site register kilitlendi.

bunu deneyin. az önce arkadaş aldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grandgustin

sitede register acılmıyor.

online proxy kullan
    öyle açlıoyr yada adam başka site vermiş onu dene
  • www.gamesource.it sitesinden verdiğim linki deneyin. alan 2 arkadaş var msn'de. an itibari ile 105 key kaldı

http://www.gamesource.it/News/4365/AION-300-beta-key-per-loben-Beta-.html
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.