Şimdi Ara

Ainol Numy AX1 3G - Ana Konu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
5
Favori
11.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Top şu anda teknoloji gemisi.com'da...Onlara sormak lazım bu soruyu ayrıca,gün içerisinde bunu sipariş vericektim ama vazgeçtim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • normandiyali N kullanıcısına yanıt
    Merak etmeyin hemwww.teknoloji.com sitesindeki iletişim bölümündeki mesaj alanından hem de gittigidiyordaki mesaj alanından sorularımı sordum. Kendisi iş gezisinde olduğunu, saat 19:00'dan sonra mesajlaşabileceğimizi yazdı. Ama ben 19:42'de bilgisayarımın başına geçebildim. Bir mesj yoktu. Yeniden mesaj yazıp sorularıma cevap istediğimi. Cevaba göre hemen sipariş verebileceğimi yazdım. Ayrıca facebook Ainol Türkiye sayfasından da onlara sorduğum son sorunun cevabını hala alamadım. Ne yazık ki her ikisinin de tel. no.su yok ve mesajlarla bir türlü sonuca varamıyoruz. Çünkü sorularımın tam cevabını alamıyorum.
  • kaliope kullanıcısına yanıt
    Ainol şimdi satılan telefonların imei kaydı yapılmadı diyor daha önce ise az bir miktarda satış yapıldığını söylemişlerdi... Aslında size söyledikleri de yalan diycem ağır olacak biraz ama kusura bakmasınkar 3g'li cihazların da imei kaydı yaptırılması gerek benim bildiğim kadarıyla... Yoksa onları da kapatıyorlar bir ay içerisinde... Yanlış biliyorsam biri beni düzeltsin... Var bir olay ama anlamadım gitti.. Bekleyen o kadar insana yazık. Sonunda cube ya da başka bir marka elini hızlı tutacak yazık olacak...

• acer_sahibi77 kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki Cube'da HDMI yok. Cube'dan bir yetkili ile telefonda konuştum. Çıkış için en erken 1 ay sonrayı söyledi. Bir de fiyatının Telefon özelliği ve radyo özelliği nedeniyle vergilerin fazla olması nedeniyle yurtdışı fiyatının türk parasına çevrilmişinin %50 kadar fazlası olabileceğini ama kesin bir rakam veremeyeceğini söyledi. Bu da yaklaşık 550-600 civarı oluyor sanırım. HDMI benim için çok önemli. Fiyat 500'ün üzerinde ve Ainol, çok beklesem bile 450 fiyatla satılacak bana her şeyiyle çok uygun ve yeterli. Tek sıkıntı beklemek........
    Haklısınız hocam sizin için hdmi olmazsa olmaz bir özellikti... Telefon özelliği önemli mi? Yoksa 3g'li olması yeterli mi? Başka bir tablet olur mu diye soruyorum...

Telefon özelliği önemli. Çünkü telefonumun sim kartında 2 GB internetim var. Onu telefona taktığımda ulaşılmak istiyorum. Artık Vınn'ımdaki 5 GB internet yetmiyor :))))) Bittiği zaman telefonumdakini bilgisayarıma paylaştırıp kullanıyorum. Telefonumun ekranı küçük olduğu için internete girmek zevk vermiyor. Yalnızca acil durumlar için kullanıyorum. Şu an Teknoloji gemisi sorularımı ayrıntılı cevaplayacağını belirten bir mesaj attı. Bekliyorum......
    Anladım Kaliope hocam 3g'de olmazsa olmaz sizin için... Sizin istediginiz tüm özellikler ainol'da var sadece... Sadece pili daha iyi olsa ve belki çözünürlükte biraz daha iyi olsaydı kesinlikle mükemmel olurdu... O kadar kusur kadı kızında da olur.. Hadi bakalım arkadaşın cevaplarını bize de söylersiniz...

Sabırsızlıkla cevabını bekliyorum ben de. Sonucu size bildirir, fikrinizi alırım.
    Memnun olurum hocam... Yardımcı olabilirsem ne mutlu bana... :)

Cevap aynen şu şekilde geldi. Ne dersiniz. Ainol Türkiye'nin Facebook'taki sorularımın cevabını da bekleyeceğim. Sorun yaşamak istemiyorum.

"Merhaba,
    Satışını yaptığımız ürünlerin tümünde ımeı kaydı vardır.En ufak sıkıntı yaşamazsınız.Ürünler resmi garanti belgeli ve ainol türkiye garantilidir.Saygılarımızla..."
    Hocam ithalatçı firma yapılmadı diyor ama bilemedim. Ainol'a güvenmek daha doğru olur diycem... Sonuçta ürünleri getiren o, distribütor o...

"Teşekkürler. IMEI kaydını siz mi yaptırdınız? Yoksa kayıtlı mı geldi. Aldıktan sonra IMEI kaydıyla ilgili bir problem yaşarsam tableti kayıtlı olanla değiştirir misiniz? Bir de yarın yani Cumartesi öğlene kadar sipariş versem (www.teknoloji gemisi.com 'dan) kargoya ne zaman verirsiniz? Önümüzdeki hafta cuma-cumartesi en geç İzmir-Foça'da olabilir mi? "

En son bu mesajı yazdım. Cevabını bekliyorum.
    Hocam siparişi yarın verirseniz en geç Çarşamba elnize geçer bence... Normal fiyatına da satıyor elemanlar... İlginç, aslında paketin fotolarını yayınlamıştı Ainol aynı değilse dire iade edersiniz... Güvenilir bir yer mi? Yorum falan okudunuz mu?

Gittigidiyor'da 2 adet satmış. Birisi yanlış kargo takip no.su verildiği ve kargoya 8 gün geç verildiği için (-) vermiş. Adamın tek eksisi de o. Satışlarda memnuniyet %97 görünüyor. Teknolojigemisi sitesinde ise müşteri memnuniyetine çok önem verdiklerini yazmışlar. Ainol Türkiye'de bunları satış noktası olarak kabul etmiş. Bir de adamlar 3 yıldır internetten ürün satışı yapıyorlarmış. Sonuçta Gold'da satılan ürünlerin de mi IMEI kaydı yok yani öyle şey olur mu? O zaman alanlar ne olacak peki. Bir de o memnun olmayan kişiye de gittigidiyor'dan mesaj attım dün ama geri dönüş yapmadı.
    Valla dedikleriniz olumlu sonuçta hocam. Yani %97 memnuniyet gayet iyi...

•  Ainol Numy AX1 3G - Ana Konu

Ainol Numy AX1 3G - Ana Konu

Ainol Numy AX1 3G - Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-calibur -- 6 Ekim 2013; 22:52:42 >

• x-calibur kullanıcısına yanıt
    Memnun kaldınız mı? Ben de biraz sonra sipariş vereceğim.
    Evet ben çok memnunum, Ekranı biraz daha iyi olabilirdi sadece, güneş altında çok iyi görünmüyor. Ama belki yazılımla biraz daha parlaklık verilebilir. Diğer türlü kullanışlı bir cihaz.
  • x-calibur kullanıcısına yanıt
    İki hatta aktif değil

• quote:

Orijinalden alıntı: normandiyali

İki hatta aktif değil

İki hatta aktif değil derken?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.