Şimdi Ara

Ainol Novo 7 Crystal (ANA KONU, İNCELEME & DESTEK ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
665
Cevap
7
Favori
36.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sinan_208

Tesekkurler acikcasi videolu anlatim yapacak kadar bilgim yok ama sordugun sorulara cevap vereyim 7-8saattir herhangi bi ses sorunu yok turkce dil destegi mevcut oylesine antutu ile bir test yaptim nexusun ustunde yer aldi mozila sayesinde flash plsyeri calistiriyor direk o sitedeyken fakat pil omru bana kisa gibi geldi wirileesle 4-5 saat falan yetti sarji

3700mAH'lik bataryası vardı cihazın zaten okadar gitmesi normal pıt ve cızz seslerinin olmaması çok iyi oldu Bende alıyorum crystal !
  • Yukarda birşey yazmıssın

"Rom Yüklediğiniz Anda Tablet'iniz Garanti Kapsamından Çıkmaktadır " yada "root" benim bildigim makina garantiye rom yuklenmiş vaziyette gider cikar yoksa rom yukle garantiye yollamadan 0 la hereşyi ozaman garantiden cıkmaz diye biliyorum
  • Cihazları gelen arkadaşlardan ricam burda biraz daha bilgilendirme yapmaları ve benim gibi alıcak olan arkadaşların kafalarındaki soru işretlerini kaldırmaları olucak
    İyi Forumlar....
  • Arkadaşlar; Aurora 2'mi alsam, Crystal'mi alsam, Onda V712'mi alsam? Karar veremedim, yeni konu açmaktansa buraya yazayım dedim şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LonelyFigure

Arkadaşlar; Aurora 2'mi alsam, Crystal'mi alsam, Onda V712'mi alsam? Karar veremedim, yeni konu açmaktansa buraya yazayım dedim şimdiden teşekkürler.

Aurora 2 İle Crystal Bütün Donanım aynı Kalınlık Harıç Crystal Çok Az Daha Kalın ama Grafik İşlemcisi 4 Çekirdekli. Aurora 2 Yerine Crystal Al Derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ParadoxL

quote:

Arkadaşlar; Aurora 2'mi alsam, Crystal'mi alsam, Onda V712'mi alsam? Karar veremedim, yeni konu açmaktansa buraya yazayım dedim şimdiden teşekkürler.

Aurora 2 İle Crystal Bütün Donanım aynı Kalınlık Harıç Crystal Çok Az Daha Kalın ama Grafik İşlemcisi 4 Çekirdekli. Aurora 2 Yerine Crystal Al Derim

dostum tam karar vermem için konu açmam gerekecek sanırım, cevabın için çok teşekkürler.

• + lar - ler eklende UP! Alan Varsa Bilgilendirebilir
  • quote:

quote:

grafik işlemcisi 2 çekirdek hocam dual core mali 400 yanlış bilgilendirme olmasın
    4 çekirdek quadcore olur
    hatta donanımhaber portaldaki tanıtım haberının altında bu konu baya bi tartışılmıltı

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirgumussoy

quote:

quote:

grafik işlemcisi 2 çekirdek hocam dual core mali 400 yanlış bilgilendirme olmasın
    4 çekirdek quadcore olur
    hatta donanımhaber portaldaki tanıtım haberının altında bu konu baya bi tartışılmıltı

Hocam Ses Sorununu Araştırdım Çözülmüş Sanırım Jellybean İle.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: usluçocuk06

quote:

quote:

Beyler bende almayı düşünüyorumda bir sorum olacak bu alet hakikaten 720p videoları takılmadan oynatabiliyor mu? Birde nette flash içerikleri pc gibi mi açıyor yoksa flash içerikleri bi programa yönlendirerek mi açıyor.Eğer bu iki dediğimi de hakkıyla yapıyorsa bu fiyata askerden dönünce muhakkak alırım

720 P Açabiliyor. + Flash İçerikleri Sitesinde açıyor ekstra programa gerek duymuyor

Anladım kardeş teşekkürler 720p lerde kasıntı yok diyorsun yani

Ekran Kartı işlemcisi Dört Çekirdek Sorun OPlmaz

Hocam 4 çekirdek olduğuna emin misin ?

Kendi sitesinde ve çoğu sitede 2 çekirdek diyor da.

Ve Android 4.1 JellyBean ile nasıl Flash açabiliyor acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi22

quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler bende almayı düşünüyorumda bir sorum olacak bu alet hakikaten 720p videoları takılmadan oynatabiliyor mu? Birde nette flash içerikleri pc gibi mi açıyor yoksa flash içerikleri bi programa yönlendirerek mi açıyor.Eğer bu iki dediğimi de hakkıyla yapıyorsa bu fiyata askerden dönünce muhakkak alırım

720 P Açabiliyor. + Flash İçerikleri Sitesinde açıyor ekstra programa gerek duymuyor

Anladım kardeş teşekkürler 720p lerde kasıntı yok diyorsun yani

Ekran Kartı işlemcisi Dört Çekirdek Sorun OPlmaz

Hocam 4 çekirdek olduğuna emin misin ?

Kendi sitesinde ve çoğu sitede 2 çekirdek diyor da.

Ve Android 4.1 JellyBean ile nasıl Flash açabiliyor acaba ?

Düzelttiyim Hocam Bazı Sitelerde Quad Core Yazıyordu iki çekirdekmiş. Flashları Sitelerinde açıyor Videolar Oyunlar Vs. Denendi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kadirgumussoy

quote:

quote:

4 çekirdek quadcore olur

Hocam Ses Sorununu Araştırdım Çözülmüş Sanırım Jellybean İle.

bende biraz önce ainol tr ile görüştüm ses probleminden ötürü hiç şikayet olmamış dediğiniz gibi ya donanımla yada yazılımla bir şekilde halledilmiş
    ana ekranda takılıyor demişsiniz çok sık oluyormu veya can sıkıcımı ??

• Arkadaşlar Novo 7 Fire varken bu cihazı beklemeye gerek var mı? Novo 7 Fire'da Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi alacaktır.

Cihazın Türkiyedeki ilk inceleme videosu tarafımca çekilmiştir.

• Orijinalden alıntı: matt.devec

Arkadaşlar Novo 7 Fire varken bu cihazı beklemeye gerek var mı? Novo 7 Fire'da Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi alacaktır.

biraz önce izledim yorumumuda altına güzel inceleme ama bazı cihazlarda bu ses probleminin çok aşırı olduğu hatta kullanımı engellicek kadar çok olduğu yazıyor
    Bi arkadaşımız pıt sesinden piano çalamadığını dile getirmişti ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirgumussoy -- 14 Ekim 2012; 0:02:29 >
  • Orijinalden alıntı: kadirgumussoy

Orijinalden alıntı: matt.devec

Arkadaşlar Novo 7 Fire varken bu cihazı beklemeye gerek var mı? Novo 7 Fire'da Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi alacaktır.

biraz önce izledim yorumumuda altına güzel inceleme ama bazı cihazlarda bu ses probleminin çok aşırı olduğu hatta kullanımı engellicek kadar çok olduğu yazıyor
    Bi arkadaşımız pıt sesinden piano çalamadığını dile getirmişti ...

Doğrudur ancak elektronik cihaz bunlar netice itibariyle. Yani o cihaza özgü bir problem olabilir. Rahatsız olanlar için çözümünü bir arkadaş paylaşmıştı forumda.
  • problemin cihazın içindeki besleme devresinden kaynaklandığını okumuştum ve yazılımla çözülmeside zor diyorlardı .
    Belkide voltaj kısarak vs. bi çözüm getirilebilir ama ben böyle kronik sorunları olan bir cihaz istemiyorum crystal'e göre olan artılarına ihtiyacım yok (kamera bluetooth çözünürlük metal kasa vs. ) o yüzden crystal alıcam 4.1.2 çıktı 4.0.4 kullanmakta istemiyorum açıkçası...
  • Arkadaşlar ürünü bir haftadır kullanıyorum,ucuzcity den aldım,pek anlamama rağmen ,oyun,film ve diğer özelliklerinden çok memnun kaldım,görüntü harika bir kere.Anlayacağınız elimden düşürmüyorum hiç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.LE SAGE

Arkadaşlar ürünü bir haftadır kullanıyorum,ucuzcity den aldım,pek anlamama rağmen ,oyun,film ve diğer özelliklerinden çok memnun kaldım,görüntü harika bir kere.Anlayacağınız elimden düşürmüyorum hiç.

hocam öncelikle hayırlı olsun tabletiniz sizdede yok değilmi bu pıt ve cızz sesleri ?
  • Kardeş ben yaklaşık 8 gündür kullanıyorum,öyle bir ses duymadım artı 5 saatten fazla şarzını kullanıyorum.Selamlar ,sorularınız olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.LE SAGE

Kardeş ben yaklaşık 8 gündür kullanıyorum,öyle bir ses duymadım artı 5 saatten fazla şarzını kullanıyorum.Selamlar ,sorularınız olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım....

yaklaşık 1 ay önce bu ainol tabletleri görmüştüm ;
    ilk önce tornados'u beğendim;
    sonra baktınmki elf2 varmış hadi dedim onu alayım
    sonra birde ips ekranlı aurorayı gördüm onu alcaktımki ;
    dediler flame-fire çıkıyor metal arka kasası falan hadi dedim onu alayım
    şimdi flame'deki kronik sorunlardan sonrada son olarak crystal'i almaya karar verdim
    P.tesi alıyorum inş. umarım en kısa sürede 4.1.2'ye güncellenir....

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.