Şimdi Ara

Ailemin durumu iyi değil, sizce onları yardım etmeli miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler birikmiş param var ailemin durumu iyi değil bazı borçlarımız var. Paramla hep hayalini kurduğum pcyi almak istiyorum, bir yandan da aileme yardım etmek istiyorum. Siz olsanız ne yapardınız ? (durum ciddi arkadaşlar çok kararsızım)

• Tabiki ailene yardım et kardeş sorumu bu???
  • Nasıl soru bu kardeşim? Tabi ki de hayalini kurduğun pc'yi al. Akşam da evde pc'yi yersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ay Karanlık

Nasıl soru bu kardeşim? Tabi ki de hayalini kurduğun pc'yi al. Akşam da evde pc'yi yersiniz.

Hahaha hocam ya güldürdün. Durum kötü derken aşırı değil. 10 bin tl kredi çektik onun taksitleri var. Allah 'a şükür bir eksiğimiz yok aileme yardım edersem borcu kapatabilirim. 3 bin tl gibi bir para kaldı kredi borcumuzun bitmesine çok çelişkide kaldığım için sordum. Aileme yardım etmek daha mantıklı geldi herkese teşekkürler.
  • 3 bin tl den kimse olmez.Bence pc ni al ama simdi alma,kredi borcu bitene kadar kalsin paran baktin baban odeyemiyor o zaman verirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardesim ailene yardim et ailenin eli bollasinca bir istedigin bilgisayari alacagini düşünüyorum.

• Aile

• Çok çelişkiye düştüysen bana ver.
  • ailene yardim et borcu kapat rahat yasayin

• bende aynı durumdaydım 3binlik alacağıma 1.700e asus aldım buda çok sağlam ve işimi görüyor bencede model düşürerek alabilirsin ama şimdi alma dolar çok pahalı
  • Şimdilik bir pc var elimde. Pc yi sonra alırım hem dolar falanda düşer.
  • Ailene verirsen parayı pc almak için tekrar kredi çekeceksin joe

• 3 bin lira borç biz 80-100 bin liralık borcun içindeyiz o zaman biz ölelim.
  • PC alma, böyle bir durumda yüzsüzlük.
  • 3000 lira biter gider bence. Cok zor durumda degilseniz al pc sonra pisman olursun

• Ailene yardım et boşver pc yi başka zaman alırsın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.