Şimdi Ara

AGE OF PIRATES:CARİBBEAN TALES

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Oynamaya başladım ama tam olarak ne yapacağımı anlayabilmiş değilim.Colonileri ele geçirdim.Sadece tortuga kaldı ama orayı alamıyorum.Kaleyi denizden yıkıyorum ama karadan saldırıya geçince karşıma 30 tane adam çıkıyor, beni afiyetle harcıyorlar.

toplam 16 koloniden 14'ünü ele geçirdim.ikide bir ele geçirdiğim adalara saldırı oluyor.bir ona bir berikine koşturuyorum.Colonilerde geliştirilebiliyormuş bunu da yeni öğrendim ama çok paraya ve adama ihtiyaç var.bu bakımdan oyun bildiğimiz karayip korsanları oyunundan ayrılıyor.

Bunun dışında kraklı oynayacak arkadaşlara; oyunun bilinen krağı çok sorunlu ikide bir masaüstüne atıp duruyor.

• dur ya ne zman çıktı kiii bende bekliyorum ama bizim o taraflara hala gelmedi oyun sen nerden aldın bi zahmet söyler missin
  • Ankara'da biryerden aldım.iki üç haftadır oynuyorum.
  • Arkadaşlar nasıl bir oyun bu? ben bi aralar sid miers pirates oynamıştım ve hasta kalmıştım .Eğer onun gibi bişiyse hemen alayım.. =) ??
  • oyun ilk karayip korsanları oyununa çok benziyor.Bence ilk oyun daha eğlenceliydi en azından karada da birşeyler yapabiliyordunuz.Bunda ise amaç kolonileri ele geçirip yeni bir ulus meydana getirmek.Kara da pek bir işiniz yok.Deniz savaşları ise ilkine göre daha zevksiz ama bu tür oyunlardan hoşlananların denemesi gereken bir oyun çünkü bu tarz oyunlar fazla sık çıkmıyor.

Sid Meier's pirates 2d bir oyun, doğal olarak birbirlerine pek benzediklerini söyleyemem ama global map aynı.tek farkı deniz savaşını 3d olarak yapabiliyorsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkpower

oyun ilk karayip korsanları oyununa çok benziyor.Bence ilk oyun daha eğlenceliydi en azından karada da birşeyler yapabiliyordunuz.Bunda ise amaç kolonileri ele geçirip yeni bir ulus meydana getirmek.Kara da pek bir işiniz yok.Deniz savaşları ise ilkine göre daha zevksiz ama bu tür oyunlardan hoşlananların denemesi gereken bir oyun çünkü bu tarz oyunlar fazla sık çıkmıyor.

Sid Meier's pirates 2d bir oyun, doğal olarak birbirlerine pek benzediklerini söyleyemem ama global map aynı.tek farkı deniz savaşını 3d olarak yapabiliyorsun.

Sid Meier's pirates'in son oyununu oynamadın galiba Diğerleri 2D evet de en son çıkan oyun 3 boyutlu ve bence bu oyundan kat kat iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Agwe_ -- 24 Ekim 2006; 4:20:32 >

• ben bu oyunu 1 ay önce almıştım. ve sanki daha yeni çıkmıştı. sonra age of pirates çıktı die topic açmıştım ve nedense kapanmıştı. sonra başkası açtı 1 hafta sonra onunkide kapandı. Bende dedim heralde bu oyunla ilgili problem var dh da die.

neyse...

ben oyuna başlıyorum. en başta tayfalarımı topluyorum. Sonra denizlere açılıp bi gemi buluyorum. Ama ona bi türlü ateş edemiyorum.
    ama sanki güzel bi oyun gibi. pirates of the carrabean la bu oyunun yapımcıları aynı galiba. açılışndan belli çünkü.

Yardım edin lütfen

• yapımcılardan sadece akella aynı, eski oyunun ana yapımcısı bethesda idi.Bunu oyunu playlogic çıkarmış ama birbirine çok benziyor tabi.

bir gemiye saldırabilmek için o geminin düşmanın olması gerekiyor.yeşil renkle gördüğün gemilere otomatik ateş edemezsin ama onları da kendi düşmanın haline getirebilirsin.tek yapman gereken tab'a basıp kursoru atış yapmak istediğin geminin üzerine getirmek ve space tuşuna basmak.

Oyunla ilgili kanaatim hiç iyi bir oyun olmamış.

Sid Meier's pirate'ın son oyunu şu 2 cd'lik oyun değil mi, prenseslerle dans ediyoruz tavernaya gidip barmaidden bilgi alıyoruz tayfa topluyoruz ve esrarengiz şahsiyetlerden bazı işe yarar eşyalar satın alıyoruz.Bunların dışında amcamızı kızkardeşimizi arıyoruz.Bunun içinde sağdan soldan harita parçaları topluyoruz.Benim bildiğim Sid meier's bu ve bu oyun 2d bir oyun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkpower

yapımcılardan sadece akella aynı, eski oyunun ana yapımcısı bethesda idi.Bunu oyunu playlogic çıkarmış ama birbirine çok benziyor tabi.

bir gemiye saldırabilmek için o geminin düşmanın olması gerekiyor.yeşil renkle gördüğün gemilere otomatik ateş edemezsin ama onları da kendi düşmanın haline getirebilirsin.tek yapman gereken tab'a basıp kursoru atış yapmak istediğin geminin üzerine getirmek ve space tuşuna basmak.

Oyunla ilgili kanaatim hiç iyi bir oyun olmamış.

Sid Meier's pirate'ın son oyunu şu 2 cd'lik oyun değil mi, prenseslerle dans ediyoruz tavernaya gidip barmaidden bilgi alıyoruz tayfa topluyoruz ve esrarengiz şahsiyetlerden bazı işe yarar eşyalar satın alıyoruz.Bunların dışında amcamızı kızkardeşimizi arıyoruz.Bunun içinde sağdan soldan harita parçaları topluyoruz.Benim bildiğim Sid meier's bu ve bu oyun 2d bir oyun.

Hehe o anlattığın herşeyi sid meiers amcamız 3D bir oyunda topladı hacım Ne yap et bul oyna onu çok harika bir oyun

• Aynı oyundan bahsediyoruz evet oyunda 3D bölümler var ama mesela tavernaya gittiğimizde sahne sabit sadece karakterler 3D.Mesela kamera açısı hiç değişmiyor.Karada hareket ederken karınca kadar küçük oluyor elemanlar yakın çekim yok.

sid Meier'in bu oyununu beğenmiştim ama ben daha fazla özgürlük daha fazla görsellik ve daha fazla gizem istiyorum.
  • oyun çıktı beyler zaten oyun baya iyi ama single player ı yok sadece online üzerinden oynanılıyor
  • hangi oyunun single'ı yok? eğer bahsettiğin caribbean tales ise single'ı var.
  • oyunun singelplayer ı yok diye biliyorum ayrıca oyun online olması için çalışılmış olmalı çünkü orjinal kapağında ONLİNE yazısı varrdı
  • arkadaşlar age of pirates oyununun hilelerindeki gemi ismi neresi hile oraya yazılacakmış bilen söylesin lütfen
  • Bende yükledim 2 gün önce. Oyunu çok sevdim. 1600'lü yılların savaşlarını çok severim Napoleon Total War'ı sırf buyüzdenn yükledim :)
    Bu tarz oyunlardan zevk alanlar için çok güzel bir oyun. :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.