Şimdi Ara

age of empire 2 ırk seçimi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sa arkadaşlar ben oyunda yeni sayılırım tek hardest yıkıyorum sadece kendimi geliştirmek için teknoloji asker savunma her yönden güçlü bir ırk arıyorum araştırma yaptım biraz teutons bizans ıspanya kore bir de japonya olabilir hangisi daha iyi bu irklar hoşuma gidiyor oyun stilim rush değil savunma erken cag atlama sonradan ezme :) favorim şu an teuton ama değişebilir yardım eden herkese şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cevap veren yok mu xs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Savunmacıysan britons'lardan da hoşlanabilirsin. Keza okçuları oyunun en iyi okçusu.
  • İyi oynuyorsan ırk her ırk iyidir ama 1v1 de Hunlar , 3v3 falan için ise Türkler, Moğollar, Çinliler, Celtler gibi fast tech yapabileceğin ırklar iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayoptimist

sa arkadaşlar ben oyunda yeni sayılırım tek hardest yıkıyorum sadece kendimi geliştirmek için teknoloji asker savunma her yönden güçlü bir ırk arıyorum araştırma yaptım biraz teutons bizans ıspanya kore bir de japonya olabilir hangisi daha iyi bu irklar hoşuma gidiyor oyun stilim rush değil savunma erken cag atlama sonradan ezme :) favorim şu an teuton ama değişebilir yardım eden herkese şimdiden teşekkürler

Merhaba,

Ben iyi oyuncuları izleyip az çok bir şeyler bilen biri olarak Bizans'ı öneririm. Bizans'ın kale askerlerinin antisi az. Halber bile paladine olduğu kadar etkili değil. Catap artı arbalest ordusuyla çok sağlam bir ordu yapmış olursun. Fakat catap çok iyi ekonomi isteyen bir ünite. Bu yüzden 50-50 arası tarla, 30-40 arası oduncu yapman iyi olabilir en başlarda. Ekonomin savaşı uzun süre götürecek seviyeye geldiğinde de işçilerinin bir kısmını öldürürsen iyi olur, madencileri özellikle. Teutons'un teutonic knight'ları çok iyi fakat siege onager'ı iyi kullanan biri tek o askerden basarsan rahat temizler o orduyu. Bizans'ta catap + arbalest, teutons'ta da teut knight + pala iyi olur eğer karşı taraf siege onager basıyorsa. Bizans - Goths arasında seçim yapmanı öneririm ırk seçme konusunda.

• Çağ farkı atmada en etkili ırk olan Mongols öneririm
  • Niye bilmiyorum ama çoğu zaman ilk göz ağrımız olan Celtsleri seçerim
  • Ülke analiz değerlendirmesi

#1.İspanyollar atlı gunpower birimi çoğu üniteler mevcut & savunma + saldırı hızlı

#2.İngilizler yüksek menzilli okçular & savunma hızlı + saldırı orta

#3.Cermenler yüksek zırhlı yavaş şövalyeler & savunma hızlı + saldırı orta

#4.Moğollar atlı okçu hızlı hareketli siegle birimleri & savunma + saldırı hızlı

#5.Persler filler iyi bina yıkıcı ek olarak paladin arkasında anti piyade desteği varsa müthiş & defans orta + attack hızlı

#6.Araplar develeri iyi tam anti atlı birlikleri arkadan siege desteği müthiş & defans orta + attack hızlı

>Sadece top 6 leri ekledim tabiki diğer ülkelerde iyi ama top 6 ülkerin avantajları seçkin kullanışlı yapıyor.

Not:En iyi ırk yoktur bazı avantajları ele alınarak sıralama yapılmıştır ; Uzun süreli oyunlara göre tasarlanmıştır ve oyuncu tecrübesi ele alınarak ; Rush için tercihler Hunlar , Franklar, Japonlar veya Moğollar Araplar ön plandadır.

Hertürlü tartışmaya açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rise of Nations -- 11 Nisan 2013; 22:28:07 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.