Şimdi Ara

'Ağ kablosu takılı değil' salgını (!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya arkadaşlar şu internette çok kişinin başına gelen "Ağ kablosu takılı değil" uyarısı sonunda beni de buldu... Dün Casper teknik servisten masaüstü bilgisayarımı aldım. Teknik serviste de denemistim internete bağlatmıştım hiç bir sorun görünmüyordu sistemde ama dün gece biraz güncelleme falan yaptı bilgisayar sonra ağ kablosu takılı olduğu halde takılı değil uyarısı almaya başladım. Bu uyarıyı almadan önce BATMAN ARKHAM CİTY i falan indirdim hiç sorun yoktu sonra böyle oldu Ağ kablosunu değiştirdim yenisini aldım olmadı kabloyu başka bilgisayarda denedim sorun olmuyor benim bilgisayarımda bu uyarıyi görüyorum sürekli. Ağ kablosunu takınca internet geliyor 5-10 dakika internete bağlanıyorum dosya indirmeye falan başlıyorum sonra bu uyarı geliyor ve sonra internet gidiyor sürekli bu uyarıyı alıyorum . Bağlı diyor internete giriyor 2 dakika sonra bağlı değil diyor sonra tekrar düzeliyor tekrar gidiyor . İşin içinden çıkamadım acaba ethernet kartında mi sorun var? İnternet sorunlu olunca format atmaya da korkuyorum çünkü ethernet sürücüsünü arıyorum netten bulamıyorum şimdi format atsam net tam giderse yükleyemem de sürücüleri ne yapabilirim lütfen yardım edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• driver yedeği alıp sonra format atın o zaman..ama formatlik bir durum olacağıni sanmıyorum şahsen fakat yaşadığıniz olayda ilginç.. yine de bir format atın bakalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayar üzerinden driver alabilir miyim içinde bulabilir miyim yani bugün bayağı aradım bulamadım çünkü nette

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.