Şimdi Ara

Ağ Denetleyicisi - Acil Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Packard Bell Easynote TM-85 marka bir laptop aldım.Üzerinde Windows 7 Home Basic x64 işletim sistemi vardı.HDD sadece C'den oluştuğu için format atıp HDD'yi ikiye böldüm ve Windows 7 Ultimate x32 yükledim.Fakat wireless çalışmıyor.Packard Bell'in sitesinden driverlarınıda indirdim fakat bir türlü sorunu çözemedim.Aygıt yöneticisinde AĞ DENETLEYİCİSİ diye bir şey var ve üstünde ünlem işareti var.Kaş yapalım derken göz çıkarttık.Acil yardımlarınız bekliyorum.Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: eslant

Arkadaşlar Packard Bell Easynote TM-85 marka bir laptop aldım.Üzerinde Windows 7 Home Basic x64 işletim sistemi vardı.HDD sadece C'den oluştuğu için format atıp HDD'yi ikiye böldüm ve Windows 7 Ultimate x32 yükledim.Fakat wireless çalışmıyor.Packard Bell'in sitesinden driverlarınıda indirdim fakat bir türlü sorunu çözemedim.Aygıt yöneticisinde AĞ DENETLEYİCİSİ diye bir şey var ve üstünde ünlem işareti var.Kaş yapalım derken göz çıkarttık.Acil yardımlarınız bekliyorum.Teşekkürler

keşke hiç ellemesydin hocam bunlar çok sakat iş ya
    bide d niye yok her pcde c ve d standart değilmi

• quote:

Orijinalden alıntı: Akin_Tr

quote:

Orijinalden alıntı: eslant

Arkadaşlar Packard Bell Easynote TM-85 marka bir laptop aldım.Üzerinde Windows 7 Home Basic x64 işletim sistemi vardı.HDD sadece C'den oluştuğu için format atıp HDD'yi ikiye böldüm ve Windows 7 Ultimate x32 yükledim.Fakat wireless çalışmıyor.Packard Bell'in sitesinden driverlarınıda indirdim fakat bir türlü sorunu çözemedim.Aygıt yöneticisinde AĞ DENETLEYİCİSİ diye bir şey var ve üstünde ünlem işareti var.Kaş yapalım derken göz çıkarttık.Acil yardımlarınız bekliyorum.Teşekkürler

keşke hiç ellemesydin hocam bunlar çok sakat iş ya
    bide d niye yok her pcde c ve d standart değilmi

500 GB HDD var hepsi C'de bölmemişlerdi.Son zamanlarda laptoplarda hep böyle ikiye bölmüyorlar HDD'leri.Sonuç olarak Acil Yardım Lazım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.