Şimdi Ara

Ağ bağlaştırıcı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABALAR BEYLER DUN PCYE FORMAT ATTIM WİNDOWS 7 ULTİMATE.AĞ KABLOSUNU TAKTIM FAKAT GÖRMEDİ SORUN GİDERE TIKLADIM AŞAĞIDAKİ RESİMDEKİ HATAYI VERDIM YARDIMCI OLUR MUSUNUZ NASIL DUZELTİRİM ACİL .
     Ağ bağlaştırıcı sorunu
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: woundetheart

MERHABALAR BEYLER DUN PCYE FORMAT ATTIM WİNDOWS 7 ULTİMATE.AĞ KABLOSUNU TAKTIM FAKAT GÖRMEDİ SORUN GİDERE TIKLADIM AŞAĞIDAKİ RESİMDEKİ HATAYI VERDIM YARDIMCI OLUR MUSUNUZ NASIL DUZELTİRİM ACİL .
     Ağ bağlaştırıcı sorunu

Dostum sürücüsünü yüklemen gerekli..
    Wifi sürücüsü..
    Markası neyse internetten arattır ve yükle.. ethernet sürücüsüde yükle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gnyaga -- 27 Ocak 2015; 14:22:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gnyaga kullanıcısına yanıt
    kardeşim nasıl yüklerim az yardımcı ol lütfen
  • woundetheart W kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar yardım edin lütfen @
  • Anakart üreticisinin sitesinden güncel sürücüleri indirip kurarsanız sorununuz çözülecektir. Eğer konu ile ilgili bilginiz yoksa anakartınızın ya da laptop'ınızın modelini yazın, yardımcı olalım.
  • Anakart modelini bulamıyorsan başka bir pc yardımı ile Everest isimli programı yükle, flashdisk ile kendi pcne aktar, anakart modelini veya sadece ethernet modelini al ve driver ara 5-10 mb bişeydir zaten tekrar flashdisk ile kendi pc ne kur.
  • The MasteR T kullanıcısına yanıt
    işte anakart işletim sistemi windows 8 pro 32 bit
     Ağ bağlaştırıcı sorunu
  • quote:

işte anakart işletim sistemi windows 8 pro 32 bit
     Ağ bağlaştırıcı sorunu

dostum bilgisayar bilgilerine göre internette ağ sürücünü buldum fakat hpnin kendi sitesi bile bu modele windows vista dışında ağ sürücüsü tanımlamamış. Yani XP yada Vista kurman gerekicek.

http://h20564.www2.hp.com/hpsc/swd/public/readIndex?sp4ts.oid=499679

Buda HP drivers bölümünde bilgisayarının linki

• Arkadaşın verdiği sürücüyü kur hocam. Olmazsa Ağ altında PCI'a tıklayın. Orada bağdaştırıcının tam olarak çipi falan yazıyordur. Yardımcı oluruz. Sürücü vardır muhtemelen 8 uyumlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The MasteR -- 28 Ocak 2015; 9:08:05 >
  • The MasteR T kullanıcısına yanıt
    PCI DAKİ ÇİPİ NASIL OGRENEBİLİRİM ACABA
  • quote:

PCI DAKİ ÇİPİ NASIL OGRENEBİLİRİM ACABA

Bir çok yolu var ama Everest programını indirerek öğrenebilirsiniz hocam. Google'dan gerekli sürücüyü bulursunuz modele göre.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.