Şimdi Ara

Aerocool Strike X 600W 80+ Plus Bronz Güç Kaynağı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar dün eski pus piriz giriş yerei kirildi bende dün yeni bir psu sipariş verdim Aerocool strike x 600w bu psu 2 adet gtx560 ti caliştirca söyleniyo bu dogrumudur ekran karti 600w istiyo dogruysa sli yapalim

• çalıştırır
  • Çalıştırır fakat anakartınız SLI yapmaya müsait mi? Anakart pci-e slotları arasındaki mesafe SLI ve sıcaklık sorunu yaratmayacak kadar yeterli mi? İşlemciniz darboğaz'a takılmayacak kadar iyi mi? Tüm kriterleri göz önünde bulundun, uygunsa öyle alın 2. kartı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Çalıştırır fakat anakartınız SLI yapmaya müsait mi? Anakart pci-e slotları arasındaki mesafe SLI ve sıcaklık sorunu yaratmayacak kadar yeterli mi? İşlemciniz darboğaz'a takılmayacak kadar iyi mi? Tüm kriterleri göz önünde bulundun, uygunsa öyle alın 2. kartı.

Şu an ki işlemcim bile bu ekrankartinda darbogaz yapiyo ilerde slı ve crossfire destekli bir anakart alıp 2 adet 560 ti slı yapicam ama amd işlemciler darbogaz yapiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: saffet12

Şu an ki işlemcim bile bu ekrankartinda darbogaz yapiyo ilerde slı ve crossfire destekli bir anakart alıp 2 adet 560 ti slı yapicam ama amd işlemciler darbogaz yapiyo

Nick - mesaj uyumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Kubilay

quote:

Nick - mesaj uyumu

Ne alaka
  • quote:

quote:

quote:

Nick - mesaj uyumu

Ne alaka

Şöyle söyleyeyim, foruma beşyüz küsür mesaj atmışsınız ama birçok şeyden bi habersiniz. AMD nin sizin deyiminizle "darboğaz" yaptığını nerede gördünüz?
    Şuanda alınan hangi amd işlemci güncel ekran kartlarına darboğaz yapıyor?
    İncelemelere bir göz atın derim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Nick - mesaj uyumu

Ne alaka

Şöyle söyleyeyim, foruma beşyüz küsür mesaj atmışsınız ama birçok şeyden bi habersiniz. AMD nin sizin deyiminizle "darboğaz" yaptığını nerede gördünüz?
    Şuanda alınan hangi amd işlemci güncel ekran kartlarına darboğaz yapıyor?
    İncelemelere bir göz atın derim.

atlon 2 x4 kulaniyorum ve bunu forumda konu acarak paylaştim bir cok kişi bunu söylede burda sallamaiyorum darbogaz yapiyo diye ben işlemcimi söylemedim bişey yazmadim konuya alakasiz mesajlar yazma lütfen

• Alakasız mesajı sen yazıyorsun maalesef. "Amd işlemciler darboğaz yapıyor" diyip genellersen durumu alakasızlığın dibine vurmuş olursun.
    CPU modeli nedir?
  • quote:

Alakasız mesajı sen yazıyorsun maalesef. "Amd işlemciler darboğaz yapıyor" diyip genellersen durumu alakasızlığın dibine vurmuş olursun.
    CPU modeli nedir?

Arkadaşim ben bi cevaba karşilik olarak onu yazdim sen konuyu nerden nereye getirdin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saffet12 -- 15 Şubat 2012; 17:58:50 >
  • quote:

quote:

Alakasız mesajı sen yazıyorsun maalesef. "Amd işlemciler darboğaz yapıyor" diyip genellersen durumu alakasızlığın dibine vurmuş olursun.
    CPU modeli nedir?

Arkadaşim ben bi cevaba karşilik olarak onu yazdim sen konuyu nerden nereye getirdin

Neyse konuya gelecek olursak;
    Aerocool'un normal bir modeli olsa önermezdim yalnız X Strike serisi farklı, f/p odaklı bir seridir. Tek kanal 12V çıkışı emsallerine göre avantajıdır.
    Güvenle alabilirsin

Ancak SLI için deneyip görmen gerek. Ama büyük ihtimal ona da yetecektir.

• quote:

quote:

quote:

CPU modeli nedir?

Neyse konuya gelecek olursak;
    Aerocool'un normal bir modeli olsa önermezdim yalnız X Strike serisi farklı, f/p odaklı bir seridir. Tek kanal 12V çıkışı emsallerine göre avantajıdır.
    Güvenle alabilirsin

Ancak SLI için deneyip görmen gerek. Ama büyük ihtimal ona da yetecektir.

Bende konuyu o yüzden actim 560 ti sli yeter demişlerde normalde 560 ti 600w gereksimi var bu 2 adet 560 ti kaldircak güçte oldunun pek inanmiyorum özelikle fiyati çok düşük inanilir gibi dil

• Aynı psu yu iki gün önce Kadıköy Eksen'den aldım ve bugün ses yapıyor diye aldığım yerin teknik servisine verdim onlarda ses olduğunu kabul ettiler ve servise gönderdiler,bir hafta 10 güne kadar haber gelir dediler.

Yük altındayı geçtim masa üstünde bile rahatsız edici ses yapıyor.Ürün reklamlarında bile çok sessiz deniyor,servisten bir şey yok ses normal deyip geri gönderirlerse ne yapmam lazım haklarım nedir bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulusalonur

Aynı psu yu iki gün önce Kadıköy Eksen'den aldım ve bugün ses yapıyor diye aldığım yerin teknik servisine verdim onlarda ses olduğunu kabul ettiler ve servise gönderdiler,bir hafta 10 güne kadar haber gelir dediler.

Yük altındayı geçtim masa üstünde bile rahatsız edici ses yapıyor.Ürün reklamlarında bile çok sessiz deniyor,servisten bir şey yok ses normal deyip geri gönderirlerse ne yapmam lazım haklarım nedir bilgisi olan varmı?

En başta, 1 hafta içinde koşulsuz iade hakkınız vardı. Aldıktan bir hafta sonra mı verdiniz ürünü?
  • 2 gün önce aldım hocam bugünde servise verdim.

1 hafta içerisinde koşulsuz iade hakkı kullanılmamış ürünler için değilmi yoksa benmi yanlış biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulusalonur -- 15 Şubat 2012; 19:24:16 >
  • quote:

2 gün önce aldım hocam bugünde servise verdim.

1 hafta içerisinde koşulsuz iade hakkı kullanılmamış ürünler için değilmi yoksa benmi yanlış biliyorum

Hocam keşke servise vermeseydiniz. Ürünü açılmamış gibi gösterip geri verebilirdiniz, sonuçta madur olan sizsiniz.
    Bu aşamadan sonra servise baskı yapmaktan başka çare yok. Yapıp öyle göndersinler ya da yenisiyle değiştirsinler.
  • Ürünü açılmamış göstermemin imkanı yoktu çünkü kutu komple jelatin ile kaplıydı...
  • quote:

Ürünü açılmamış göstermemin imkanı yoktu çünkü kutu komple jelatin ile kaplıydı...

Benimde ürün az önce elime geçti hemen taktim eskisinden daha sesiz calişiyo senin aldin öründe bir sorun var bence ben şu an yanlizca işlemcini sesi ve ekran kartini sesini duyuorum kasayi actim baktim psu sesi yok denilicek kadar az ses cikariyo
  • Benim kasanın önlü arkalı fanları sessiz,işlemcide(phenom IIx4 945) red scorpion çok sessiz soğutucu var,ekran kartıda(6870) çok sessiz tek duyduğum psu sesi,oda içinde film izlerken bile insanı rahatsız ediyor.Fanla karışık sanki devrelerdende çızırtılı bir ses geliyor.

Bekliyoruz bakalım servis yenisi ile değiştirecekmi yoksa normal deyip gerimi gönderecek

Normal deyip geri gönderirlerse ne çirkeflikler yapabilirim onu düşünüyorum
  • quote:

Benim kasanın önlü arkalı fanları sessiz,işlemcide(phenom IIx4 945) red scorpion çok sessiz soğutucu var,ekran kartıda(6870) çok sessiz tek duyduğum psu sesi,oda içinde film izlerken bile insanı rahatsız ediyor.Fanla karışık sanki devrelerdende çızırtılı bir ses geliyor.

Bekliyoruz bakalım servis yenisi ile değiştirecekmi yoksa normal deyip gerimi gönderecek

Normal deyip geri gönderirlerse ne çirkeflikler yapabilirim onu düşünüyorum

Sonuç ne oldu , yenisi geldimi , ses seviyesinden memnunmusunuz . Bende de OCZ GameXstream 850 W var ve sesinden bayağı şikayetçiyim , değiştirmeyi düşünüyorum , sessizlik bakımından tavsiye edermisiniz ? .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.