Şimdi Ara

AEG L87494EFL vs L87405FL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
3.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aeg marka çamaşır makinesi almaya karar verdim.Fakat L87494EFL ve L87405FL modelleri arasında kararsız kaldım.Özelliklerine baktığımda aşağı yukarı aynı gibi gördüm.Tercihim almışken büyük olsun düşüncesiyle 10 kg olanından yana gibi duruyor.Acaba bu iki makina arasında teknoloji veya özelliklerinde benim görmediğim özellikler nelerdir.Konuyla ilgili yardımcı olursanız sevinirim

• gokin G kullanıcısına yanıt
    Benimde çok hoşuma gitti bu ürün ama elektrik sarfiyatı çok fazla gibi geldi digerlerine nazaran.
  • Bu iki makine icin bi cvb bulabildinzmi acaba. 87405 modeli ile bende igileniyorum ne dersiniz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: plutonium35

Benimde çok hoşuma gitti bu ürün ama elektrik sarfiyatı çok fazla gibi geldi digerlerine nazaran.

Fazla tüketim olduğuna emin misiniz. 9kg olan model A-%60 ve yıllık tüketimi 137kw. Normalde A+++ 9kg bir makine 210kw civarı harcar. Hatta serisinin ismi bile öko Lavamat. Ekonomik manasında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • L87494EFL modeli satın almıştım.Makinenin elektrik sarfiyatını hesap edememiş olmakla birlikte elektrik faturamda gözle görülür bir artış olmadığını belirtmek isterim.Bu arada makine ortalama 2 günde bir çalışıyor.
  • bu modellerin tambur hacmi nedir ve özellikleri arasındaki farklar nedir?
  • İki model arasında toplam ağırlık ve elektrik tüketiminden başka bir fark var mı acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.