Şimdi Ara

ADSL telekom yurtdışı bağlantıları kopmuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türkiye'nin yurt dışı internet erişimini sağlayan alternatif kablolarından biri olan Marmara Denizi'ndeki MedTurk denizaltı kablosunun koptuğu bildirildi.

Türk Telekom'dan yapılan açıklamada, kablonun, henüz bilinmeyen bir nedenle koptuğu, bu nedenle 8.8 Gbps olan yurt dışı internet kapasitesinin 3 Gbps'lik bölümünün karşılanabildiği belirtildi.

Alternatif güzergahlardan yeni ek kapasite temin etme çalışmalarının sürdürüldüğü ve yarın konuyla ilgili olumlu sonuçlar alınabileceği ifade edildi...

• Sağol
  • bu oparatorleri orda boşuna oturtuyolar bana da yavaşalmanın yağmurdan kaynaklanadığını solemişlerdi demekki sebebi buymuş
    bu bilgiyi bizle paylaştığın için teşekkürler ama benim anlamadığım kablonun nasıl koptu büyük bi ihtimalle sukasttır yoksa o kabloların kopa ihtimai yok herbiri enaz 100 yıl dayanıklı ve denizin metrelerce altında
  • tümint. kullanıcılarına geçmis olsun
  • yavaş yavaş çorap söküğü gibi bu tarafa geliyo kopuklar

• Ben de diyorum niye bağlantı bu kadar yavaşladı, online oyunlar kasıyor falan... Boşu boşuna ttkom'a küfrediyodum içimden. Meğerse sebep buymuş ve meğerse ttkom'a şimdi küfretmem gerekiyomuş...
  • ttnet ten ne beklersın zaten!!!
  • az once denedim 2048 kbps baglantiyla 1.5 mb bir dosyayi 4 dakkada indirdim valla rezalet
  • bende isyan ediyodum 5 mb bi dosya inmedi dakkalardır 1024 le die.. bu özel iss lerde superonline da filan da mı sorun oluyo acaba böle durumlarda.. bence oluyodurda yinede merak ettim ne farkları var telekomdan die
  • Ama kim niye kopardı
  • ulem bu turk telekomun hattı nasıl biseydirki curuk lastik gibi habire kopup duruyor ben inanmiyorum artik buna bence telekom bu palavrayı iyi kullaniyor... elin adalarinda tusunami oldu yinede kablolar saglam bizde bi halt yok her sene 1-2 defa kopuyor YALAAAAAAAN !!!

• Ulan Call of Duty oynayayım dedim, normalde 100-150 arası olan pingler 400'e çıktı... Delirecem telekom, delirecemmmm...
  • bizdeki baliklar ac hocam aaaaccc, ne bulurlarsa yiyorlar...
  • balıktan ne olurki biz yıllarca ne balinalara baktık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: lionaxe

Türkiye'nin yurt dışı internet erişimini sağlayan alternatif kablolarından biri olan Marmara Denizi'ndeki MedTurk denizaltı kablosunun koptuğu bildirildi.

Türk Telekom'dan yapılan açıklamada, kablonun, henüz bilinmeyen bir nedenle koptuğu, bu nedenle 8.8 Gbps olan yurt dışı internet kapasitesinin 3 Gbps'lik bölümünün karşılanabildiği belirtildi.

Alternatif güzergahlardan yeni ek kapasite temin etme çalışmalarının sürdürüldüğü ve yarın konuyla ilgili olumlu sonuçlar alınabileceği ifade edildi...

GUZEL DEDILER GETIRDILER YURT DISINDAKI SISTEMI SONRA YUKLENME OLDU ALT YAPIYIDA DUZENLEYEMEDILER BIR COK KISI SIKAYETCI OLMUSTU BEN BASVURDUGUMDA ZANNETMEM BENCE BOYLE BI SORUN VARSA BILE COK BASITTIR KENDILERI ABARTMISTIR.... SOZDE ADSL KULLANIYORUZ AMA COGUNLUKLA 145 YADA 146 BAGLANTISINDAN HIC FARKI OLMUYOO

• Walla Bende Daha 2 gün önce 120 gördüğüm indirme p2p de şimdi 5 civarında geziniyo Eh Telekom Alacağın Olun Ver bize parayı geri.....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.