Şimdi Ara

ADSL Modem Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 50 bilgisayarlı bir internet cafe var başlarda Zoom X4 5551A kullanıyorduk ilk hafta gayet güzel gitti bir elektrik kesintisinden sonra devamlı kopmaya başladı bağlantı kopma düzeldi ardından saniyelik bağlantının yok olması diyim öyle birşey olmaya başladı değiştik Zoom X4 5110 taktık bunda kopma olmuyor fakat bağlantı aşırı derece kötü oluyor bazen en az 5 kişi oldumu cafede bağlantı çok düşüyor bilgisayarlar deepfreeze var ilk günden bugüne aynı bilgisayarlar zaten birkaç kez tarama yaptım kaspersky ile birşey çıkmadı Kullandığımız Switch de 50 portlu 3COM marka bana bu bağlantı sorunlarına neyin sebep olabileceğini yada iyi bir modem tavsiyesi yapabilirmisiniz.

Şimdiden teşekkürler...

Ayrıca yazmayı unutmuşum bağlantım 2048K iki modemde son firmware update yapılmış.

• arkadaşlar yokmu bir fikir vericek ?
  • modem olarak tavsiyem Airties dır..
    diğer problem içinde terminallerden biri sebeb olaiblir buna ya tek tek terminalleri devre dışı bırakıp denemelisin yada Switch değiştirp denemelisin
    kolay gelsin
  • dostum bu tarz sorunlar benimde başıma gelmişti.modemin adaptöründe sorun olabilir.15 volta kadar modeme güç girebiyo.sen en iyisi adaptörünü değiştir.büyük ihtimalle güç kesintisinde zarar görmüş oalbilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.