Şimdi Ara

Adsl kullanıcılarından yardım bekleniyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    komşumla beraber adsl üzerinden internete çıkmaya karar verdik.forumdaki bu konu gibi başlıklara baktım ama beni çelişkiye düşüren yazılar okudum.yinede emin olmak için bu başlığı açtım.

bu adsl olayına girmek için gerekli olan modem ve koşullar nelerdir?2 bilgisayarın sorunsuzca kesintisiz online olması gerekiyo..yani yok modemde ısınma yok bağlantı kopması gibi olayların yaşanmaması gerekiyo..bu nedenle modem önerilerinizi ve önemli püf noktaları yazmanızı rica ediyorum..bu işe girip sonradan pişman olmak istemiyorum.birde şu ilk gelen faturalardaki karışıklığı açıklarsanız sevinirim.

şimdiden teşekkürler....

NOT:lütfen bu konu hakkında tam bilgisi olmayanlar yorum yapmasınlar...

• kardeş seninkisi armut piş ağzıma düş olayı.
    araşturcaksın.
    bahsettiğin konuardan hi.ç şikayeti olmayanda var (her model modem ve sistem için) olanda var.

ona burdan kesin cevab çıkmaz. alıcan görcen.
  • benim sormak istediğim 4 port çıkışlı routerlı bi adsl modem aldıktan sonra hub-switch gibi başka bi alet almam gerekiyor mu 2 pc bağlamak için?forumda böle yazılar okudum bu yüzden bu topicği açtım..sormuşken bide modem sorayım dedim o da kabahat oldu yawww :)

arkadaşlar şunu alma şunu tavsiye ederim dediğiniz modem var mı?benim aklımda cnet veya us robotics var.bunların dışında 7 gün 24 saat online kalabilen daha ucuz yada daha ii performansı olduğuna inandığınız 4 port çıkışlı modem ismi verirseniz sevinirim...
  • sen zoom x4 al rahat et router almana gerek yok
  • zoom da düşünüyordum ama çok ısınıyor diyolar...ve 24*7 olayındada sorunluymuş diye duydum...
  • Peki arkadaşlar USB olan modellerin Linux için sürücülerini nereden bulabiliriz. Bende Redhat var ve USB modemi tanıtamıyorum. Driveri buldum ama mandrake içinmiş. Kurdum ama çalışmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.