Şimdi Ara

ADSL KOPMA SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar, son 2 gündür asdl bağlantım sık sık kopmalara uğruyor ve hız düşüklüğü falan yaşanıyor. modemin ışıkları falan takır tukur yanıp sönüyor ama msn, eMule, IE falan hepsi kopuyor sürekli. ne dersiniz? sizce telekom un hıyarlığı mı yoksa bende mi sorun?

• modemin yolları bazen tıkanabilior kardes tabi buda telekomun sucu bunu telekom tryk diye bir probram cozuor inndir prohramı ve calıstır sorun kalmaz kolay gelsin
  • demin flashget e girdim dosya çekmeye, ve bir süre boyunca bağlantımı 0 olarak gösterdi. 2 gündür dakka başı kopuyor, ne olur bana sorunun donanımsal değil de telekom dan olduğunu söyleyin, modem ile falan uğraşamam şimdi
  • %90 senden kaynaklanan bir sorun.. hatlarinda parazit olup olmadigini kontrol et. Modemine telefon hatti saglikli gelmiyor olabilir.

Kolay gelsin.
  • Aynısı 3, 4 gündür bende de oluyor. Ben şu an Samsun'dayım ve bir kaç gündür durduk yerde bağlantı kopuyor. Benden kaynaklanana bir sorun olmadığına eminim.
  • 3-4 gundur ara ara kopmalar oluyor,TT kaynakli (Istanbul/GOP)
  • Aynı kopmalar bende de oluyor. Modemde ışıklar normal yanıyor ama SYSTEM STATUSde IPim gözükmüyor. Aldığı IP kayboluyor. Havaların ısınmasıyla bir ilgisi varmı ki? Çünkü daha yeni koptu ve üzerindeki fanı çalıştırdım düzeldi.
  • firmware update denedınızmı??
  • Belli bir alanı kapsayan sorun olabilir beni etkilemedi...

Spy da almış olabilirsin bir ad-aware taraması yap derim..
  • İstanbul'dayım ve son günlerde özellikle internette oyunlarda bir hayli hızlı. Hatta download larda bile. Sen bir daha modemin ayarlarına bak. Bu arada hızını ölçtürdünmü hiç netten? kaç çıkıyor?
  • kopma değil de, uzun süre bağlı kaldığında bağlantı var göründüğü halde hiçbir sayfaya girilemiyor bazen ve hiçbir download yapılamıyor. modemi restart edince sorun çözülüyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: argesus

3-4 gundur ara ara kopmalar oluyor,TT kaynakli (Istanbul/GOP)

bende hıc kesılme olmadı istanbul/GOP/500evler :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.