Şimdi Ara

ADSL bağlantı numarası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ZyXEL 600 series USB modemim var. Bağlantı yapıdıktan sonra aranacak numara kendiliğinden değişiyor. Ad-Aware ile tarama yaptım bişey çıkmadı. Ne yapmam gerekir?

• arkadaşım adsl demişsin fakat verdiğin resimde dial up yazıyor. Usb modemler böylemi onu tam bilmiyorum fakat eğer adsl den internete bağlanmışsan sorun yok demektir. dial up taki gibi dialer tuzağına falan düşmessin.
  • USB ADSL otomatik bağlanmıyor. dial up gibi numara çevirmen gerekiyor( 0000000 ). Gece bilgisayarı açık bıraktım. Film indiriyordum. sabah kaktığımda masaüstünde 3 tane dandirik sitenin kısayolu vardı.

Normalde bu şekilde olması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BIG.NINE -- 2 Ekim 2005, 14:20:05 >
  • Usb modemler o şekilde yani 0000000 diye bir numara cevirerek bağlanıyor. ve diğer modemlere göre çok sorun çıkarıyor. Tavsiye istersen eternet bağlantılı olanlarda değiştir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdem12

Usb modemler o şekilde yani 0000000 diye bir numara cevirerek bağlanıyor. ve diğer modemlere göre çok sorun çıkarıyor. Tavsiye istersen eternet bağlantılı olanlarda değiştir.

ethernet baglantı herzaman daha iyidir..
    usb 10 mbps destekler
    ethernet 100 mbps yi destekler...
  • modemini resetle yeniden kur biliyorsan düzelebilir
  • Bana sisteminde dialer var gibi geliyor.Ad-aware ı bir update yap öyle dene bakalım...

Ayrıca USB modem kullanan arkadaşlar eğer bağlantınızın otomatik açılışta bağlanmasını istiyorsanız size CiDial adlı programı öneriyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.