Şimdi Ara

Adsl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar benım ınternet hattı(Link)sürekli gidiyor.Telefona vuruncada tekrar düzeliyo bu sorunun nedeni ne olabilir nasıl düzeltcez bunu?

• splitterdan olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: GhostRider7

Arkadaslar benım ınternet hattı(Link)sürekli gidiyor.Telefona vuruncada tekrar düzeliyo bu sorunun nedeni ne olabilir nasıl düzeltcez bunu?

• quote:

Arkadaslar benım ınternet hattı(Link)sürekli gidiyor.Telefona vuruncada tekrar düzeliyo bu sorunun nedeni ne olabilir nasıl düzeltcez bunu?

konuyu biraz daha acsaydın daha iyi yardımcı olurduk ama anladıgım kadarı kısa devre olabilir ,
    kabloları kontrol et
  • quote:

Orjinalden alıntı: .Deniz..

quote:

konuyu biraz daha acsaydın daha iyi yardımcı olurduk ama anladıgım kadarı kısa devre olabilir ,
    kabloları kontrol et

internetteyken modem hattı(Link Lambası)gidiyo.Telefonu gıdıp actıgımda (bir iki tanede patlatıyom tabi)
    hat(link) tekrar geliyo ama bir süre sonra tekrar gidiyo butun kabloları tekrar bagladım yinede gidiyo.Telefona vurunca nasıl geliyo onu anlamış değilim

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: .Deniz..

quote:

kabloları kontrol et

internetteyken modem hattı(Link Lambası)gidiyo.Telefonu gıdıp actıgımda (bir iki tanede patlatıyom tabi)
    hat(link) tekrar geliyo ama bir süre sonra tekrar gidiyo butun kabloları tekrar bagladım yinede gidiyo.Telefona vurunca nasıl geliyo onu anlamış değilim

adsl yi direk baglayarak denedin mi pc ye ?
    telefonu devre disi birakip , direk baglan ( sorunu cözme amaclı bu)

• evet ama olmdı:)
  • quote:

evet ama olmdı:)

kesin olması lazımdı , telefon devre dışı bırakınca telefonla alakası kalmıyor ki
    sanırım sen geyik olsun diye actın konuyu.
    Ek: Gene de modeme giden kabloyu elinle bi kontrol et , kapı girişleri yada esyaların altında kalan kısımları mutlaka kısa devre vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Deniz.. -- 31 Ağustos 2008; 0:05:52 >
  • yok yaw kontrol ettim Geyik olsun diye acmadım konuyu sınırden pcyı kırcam artık.Telekomu aradım artık onlar halleder inş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.