Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.539.013
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32323233323432353236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam, şükür ki hala puanlar adios için silinmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metro grosmarket 50 x 5 için üye işyeri mi?

• kart limitimi 8000e yükselttim fakat program/özellik ekle bölümünde premium görünmüyor. 8000 limit premium için yeterli değil miydi? bilenler cevaplarsa sevinirim.
  • İnternet sayfasindan pram ekle den yapilmiyor musteri hizmetlerini ararsaniz hallederler

• Normal adios için yurt içi otel oranı 1,92
    Ayrıca %5 daha indirim oluyor site fiyatları üzerinden. Tabiki talep etmek gerekiyor.
    Rezervasyon yaptırdım hala mail gelmedi. Ne kadar sürede geliyor mail acaba? Daha önce rezervasyon yapanlardan bilgi alabilir miyim?

• kuyudakitas K kullanıcısına yanıt
    ilk geçis için müsteri hizmetlerini arayarak talep olusturmaniz gerekiyor. Sonrasinda geçisleri kendiniz yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi numberone2000 -- 30 Nisan 2016; 14:19:20 >
  • Adios kart puanlarla yurt dışı araç kiralama ve otel alınabiliyor mu. Alınabiliyorsa oran nasıldır. Mantıklı mı

• gkhn.hll G kullanıcısına yanıt
    Puanla 3-4 defa otel aldım, oran uçak biletine benzer 2-2.5 arasında geziyor. Araç kiralama yapmadım.

Bence mantıklı :) siz gideceğiniz yerde kalacağınız bölgeyi belirleyip kaç yıldızlı otel istediğinizi Setura bildirin, onlar size bir liste yolluyacaklar. o listeden gelenleri inceleyip beğendiğinizi puanla alabilirsiniz. Puanla alıp kaldığım tüm oteller de gayet iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

Normal adios için yurt içi otel oranı 1,92
    Ayrıca %5 daha indirim oluyor site fiyatları üzerinden. Tabiki talep etmek gerekiyor.
    Rezervasyon yaptırdım hala mail gelmedi. Ne kadar sürede geliyor mail acaba? Daha önce rezervasyon yapanlardan bilgi alabilir miyim?

Ben dün yaptırdım maile voucher 3-5 dk içinde gelmişti.Yeniden talep edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cracker71 -- 30 Nisan 2016; 18:42:10 >
  • cracker71 kullanıcısına yanıt
    Tşk ederim hocam. Ben de gelmeyince tekrar talep ettim anında geldi.

• arkadaşlar mayıs ayı için güzel puan kampanyası var mı acaba duyumu olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcksy

Puanla 3-4 defa otel aldım, oran uçak biletine benzer 2-2.5 arasında geziyor. Araç kiralama yapmadım.

Bence mantıklı :) siz gideceğiniz yerde kalacağınız bölgeyi belirleyip kaç yıldızlı otel istediğinizi Setura bildirin, onlar size bir liste yolluyacaklar. o listeden gelenleri inceleyip beğendiğinizi puanla alabilirsiniz. Puanla alıp kaldığım tüm oteller de gayet iyiydi.

Sağ ol hocam

• Yurt dışında Nasıl araç kiralamalıyım. 7-8 günde 2000 km falan yaparım. Mini mi ya da hangi tip kiralamalıyım. Eşim ve 2,5 yaşında çocuğum da olacak yanımda.

• fatihlaw kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada, Ereyon, Mayıs... Üçü var şu an açıklanan

• Puanlı seyahat kampanya gelmemiş

• Arkadaşlar Polonya gezi tecrübesi olan varsa paylaşabilir mi? Polonya'da alınabilecek mantıklı neler var? mesela İphone alınır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhn.hll

Arkadaşlar Polonya gezi tecrübesi olan varsa paylaşabilir mi? Polonya'da alınabilecek mantıklı neler var? mesela İphone alınır mı?

Hocam iphone genel olarak diğer avrupa ülkelerine göre biraz daha pahalı oluyordu ben gittiğimde (4-5 ay önce) krakow ve varşovayı gezdim, krakow çok daha güzel bir şehir. İkinci dünya savaşının en büyük toplama kampı olan auschwitz e mutlaka gidin. Paraları TL den bile değersiz, 1 euro yaklaşık 4.2 ziloti civarındaydı yanlış hatırlamıyorsam. Eğer polonya içinde şehirden şehire otobüsle seyahat edecekseniz polskibus ve luxexpress e göz atın. Özellikle luxexpressde acayip kampanyalar olabiliyor. Seyahat tarihinden 1 gün önce gece 1 civarı varşova-krakow biletini (5 saatlik yolculuk) sadece 1 zilotiye almıştık (yaklaşık 75 kuruş) ve otobüsleri rahat, koltuk arkası ekranlı vs oldukça iyi. Genel olarak birkaç gün önceden alırsanız polskibus da uygun fiyat veriyor ama otobüsleri daha eski ve bilet numarası yok bulduğunuz yere oturuyorsunuz (genelde otobüsün yarısı boş oluyor) sorunuz olursa mesaj atabilirsiniz, şimdiden iyi yolculuklar.

• D&r boyner fln iyi oluyordu ya bu ay gelmiycek sanirim

• Hain adios bu ay yapmadı otel kampanyası
    Patladık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yardım için teşekkürler, müşteri hizmetleri üzerinden hemen kartın özelliğini değiştirdiler.
  • 
Sayfa: önceki 32323233323432353236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.