Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.989
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32293230323132323233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • free_nco F kullanıcısına yanıt
    Phuket icin otel onerileri

http://www.thesensesresort.com 4* bir otel biraz merkezden (1,5 km. kadar) uzaktir ama bu yuzden sehir gurultusunden uzak ve sakindir. Odalar buyuk, patong plajı deniz manzarali, cok temiz ve elittir. Eger motor (scooter tarzı) kullanmayi biliyorsaniz (ehliyetiniz olmasına gerekyok) oteleden bir motor kiralayin (günlük 20 TL gibi bir ücret karşılığında) ve tereddutsuz bu otelde kalin. Tüm phuketin güzel bölgelerine motor ile çok rahat ve trafiğe takılmadan ulaşım sağlayabilirsiniz.

http://www.bestwesternpatongbeach.com 3* bir otel sehrin tam merkezinde ve her yere yuruyerek ulasabilirsiniz. Yeni buyuk ve temiz bir otel. Patong merkezde kurulan gece pazarına 150 metre mesafededir.

Her iki otelinde fiyatlari birbirine yakindir ve ikisinde dekahvaltı dahildir.

Bangkok icin;

http://www.eastinhotelsresidences.com/eastingrandsathornbangkok/default-en.html 5* mukemmel bir otel. Otelin 3.katindan skytrain metro duragina baglanti var. Otelin 14.katinda cok guzel bir sonsuzluk havuzu var. Dezavantaji yuruyerek ulasabileceginiz hic bir turistik yer olmamasi ve konumu is bolgesi icerisinde (Istanbul'da Maslak gibi bir bolgede)

http://tripletwosilom.mobile-bookings.com 4* bir otel sehrin en islek caddesi uzerinde. Toplu tasimaya yakin ve uzerinde bulundugu cadde uzerinde bir cok guzel restoran var.

Her iki otelinde fiyatlari yakindir, kahvaltı dahildir ve butceniz araligindadir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theuggy -- 28 Nisan 2016; 8:52:18 >

• free_nco F kullanıcısına yanıt
    Phuket için Friendship Beach Resort'u şiddetle tavsiye ederim. Çok merkezde değil ama hem ortam hem yemekler hem de çalışanları harika. İçtiğim en lezzetli hindistan cevizi suyu bu otele taze geleninkiydi :) Sahibi batılı bir abi, İngiliz vey Amerikalıydı sanıyorum, şefi de bir turistik otele göre çok başarılıydı ben gittiğimde. Ama şefler pek uzun kalmaz, değişmiş olabilir.

Otelin sahilinde gün boyu gelgite tanık olabilirsiniz. Yalnız odada zaman geçirecekseniz en düşük odaları tercih etmeyin derim çünkü açık banyo dışında çok basık. Ben grip olduğum için o basık odada istirahat etmek zorunda kaldım ve bu kısmı hiç ama hiç güzel bir deneyim değildi. Üst odalar güzeldir.

Otelin spası da var, masaj vs için yararlanabilirsiniz.

• Hocam seyehat hattını arayıp durumu anlat düzgünce. Ben daha önce rezervasyon değişikliği yapmıştım. Normalde iptal ve değişiklik yapılamaz diyorlar ama yapıyorlar zaman zaman. İsterseniz önce bir otelle konuşup ona göre arayın en kötü otel olur dedi dersiniz ikna etmek için.

• ea85 E kullanıcısına yanıt
    müşteri hizmetlerini aradım.. kampanya dahilinde olan harcamalarımı sordum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapajc07

30 lira real puan yatmadı..yatan var mı beyler?

puan yattı mı ?

100x2 olarak mı yaptınız reali
    200x1 mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: faithgebze

quote:

Orijinalden alıntı: rapajc07

30 lira real puan yatmadı..yatan var mı beyler?

puan yattı mı ?

100x2 olarak mı yaptınız reali
    200x1 mi ?

puan yattı
    100*2 olarak yapmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur

Bütçe,konum,konsept?

Bunlar olmadan tavsiye vermek çok zor ve çok uzun liste olur. Bunları cevaplarsanız nokta atışı yapacak çok arkadaş var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duduco -- 28 Nisan 2016; 11:44:30 >
  • Arkadaşlar diğer world kartlardaki puanları Adiosa aktarabiliyor muyuz?

• Arkadaşlar bu gezi ve otel tavsiyelerinin tek sayfada toplandığı bir sayfa var mıdır? Burada çok önemli tavsiyeler var her biri başka bir dünya yerden ama sayfalar arasında kaybolup gidiyor. Tek elde toplanabilse harika bir kaynak bulunmaz bir hazine olur eminim. Bunu bu başlık altında yazan özellikle çok gezgin arkadaşlarımızdan rica ediyorum.
  • Kartlar şahsınıza aitse müşteri hizmetlerini arayarak aktarabilirsiniz.
  • gittigidiyor 50 TL puanları ne zaman yatacak?
  • yarın
  • crackerss1982 C kullanıcısına yanıt
    Yarın.
  • Boynerden 100 tl lik gift kart alsam hem Cüzdandan 10 tl puan hem de nisan ayı genel kampanyasından 10 tl puan kazanırım değil mi arkadaşlar?

• beyler kardeşim nuvo tl kartındaki puanları benim adios karta aktarılıyor mu? bilgisi olan var mı???
  • mx0131 kullanıcısına yanıt
    internet şubesinin , online müşteri hizmetlerinden 1 dk içinde hallettim dün..
  • eşimin kendi adına olan adiousundaki puanları benim adıma olan adios kartıma aktarabilmek mümkün mü
    ikisi de asık kartlar ek kart değiller
  • drvimu kullanıcısına yanıt
    ykb ye faks cekerek mumkun. Puan aktarma istegi dilekcesi, evlilik cuzdani fotokopisi, nufus cuzdanlarinizin fotokopisi ni istiyorlar. Numarayi ykb yi arayip ogrenin.3 is gunu suruyor.
  • VATAN34 kullanıcısına yanıt
    kendi nuvo kartinizdan adios a internet subesinden aktariliyor ancak kardesinizle sizin arasi aktarma icin faks cekmek gerekli.
    Nufus cuzdanlari+dilekce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi optimachicago -- 28 Nisan 2016; 16:26:04 >
  • 
Sayfa: önceki 32293230323132323233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.