Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (233. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.006
Cevap
782
Favori
1.600.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Adını ve oyuncularını hatırlayamadığım bir film. Çocukken izlemiştim ve ilerleyen senelerde aklıma geldi ama bir türlü bulamadım. Filmin senesini tam olarak bilmiyorum ama 1990 ile 1998 arası birşey olmalı. Filmde bir adam uyandığında kadın olarak buluyordu kendini. Hatta kadın olduğunu duşta farkediyordu. Hatta bir sahnede birden tekrar erkeğe dönüşmüştü e haliyle penisi belli olmuştu ve yaşlı bir kadın gözlerini faltaşı gibi açmıştı. =) O filmde adamın dönüştüğü hatuna aşık olmuştum =). Filmin adını ve o kadını çok merak ediyorum. Hatırlayan büyükler varsa lütfen belirtsin. Müteşekkir olurum. İyi günler. =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: doguuu

Merhaba arkadaşlar. Adını ve oyuncularını hatırlayamadığım bir film. Çocukken izlemiştim ve ilerleyen senelerde aklıma geldi ama bir türlü bulamadım. Filmin senesini tam olarak bilmiyorum ama 1990 ile 1998 arası birşey olmalı. Filmde bir adam uyandığında kadın olarak buluyordu kendini. Hatta kadın olduğunu duşta farkediyordu. Hatta bir sahnede birden tekrar erkeğe dönüşmüştü e haliyle penisi belli olmuştu ve yaşlı bir kadın gözlerini faltaşı gibi açmıştı. =) O filmde adamın dönüştüğü hatuna aşık olmuştum =). Filmin adını ve o kadını çok merak ediyorum. Hatırlayan büyükler varsa lütfen belirtsin. Müteşekkir olurum. İyi günler. =)

http://www.imdb.com/title/tt0302640/
  • quote:

Merhaba arkadaşlar. Adını ve oyuncularını hatırlayamadığım bir film. Çocukken izlemiştim ve ilerleyen senelerde aklıma geldi ama bir türlü bulamadım. Filmin senesini tam olarak bilmiyorum ama 1990 ile 1998 arası birşey olmalı. Filmde bir adam uyandığında kadın olarak buluyordu kendini. Hatta kadın olduğunu duşta farkediyordu. Hatta bir sahnede birden tekrar erkeğe dönüşmüştü e haliyle penisi belli olmuştu ve yaşlı bir kadın gözlerini faltaşı gibi açmıştı. =) O filmde adamın dönüştüğü hatuna aşık olmuştum =). Filmin adını ve o kadını çok merak ediyorum. Hatırlayan büyükler varsa lütfen belirtsin. Müteşekkir olurum. İyi günler. =)

• quote:

Orijinalden alıntı: sirens
    http://www.imdb.com/title/tt0096073/ bu mudur?

Budur hocam çok teşekkürler.
  • arkadaşlar önceden izlediğim bir film vardı tam olarak hatırlayamıyorum ama ada orman gibi bir yerdelerdi.sonra orda bi katil vardı.sonra bir kız kurtuluyodu polisin yanına geliyodu.polis ailesine haber veriyodu.ardından ailesi gelince bu kız bizim kızımızz değil onun arkadaşı falan diyordu.yani kız hepsini kandırıyodu.polisden kaçıp bir arabaya biniyordu.sadece bu kadar hatırlıyorum bilen varmı ?
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: amon_86

quote:

Amon-86
    2. filmhttp://www.imdb.com/title/tt0089695/ bu mudur?

edit:eksik bilgi

teşekkürler ama melesef o değil van damme oynamıyor o filmde, karete kid tarzında bişeydi sanırım

Filmde van damme baş rolde oynamıyor bir bak istersen.

cevap verilmiş. yeni gördüm özür

sorun değil yinede teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ss_06

merhaba arkadaşlar aradıgım bi film var 3 gündür bulamıyorum film eski çağ filmi kılıçlı felan filmin başında at arabasıyla yolculuk yapan bi küçük kız bide dede var onların önüne yüzüklü bi adam çıkıyo adam büyülü kafası felan gözükmüyor bunların önünü kesiyor sonra uzun saçlı bi adam geliyor bunları kurtarıyor yüzüklü adamın kolunu kesiyor orda adam kaçıyor bu kızla adamı gönderiyo sonra bi şehre geliyor adam orda bi prenses görüyor o prensesin o kurtardıgı kız oldugunu farkediyo şehirde büyü var ve prensesi uzaklaştırmak istiyorlar şehirden o adamı seçiyorlar yolculuga ve yola çıkıyorlar ilk durakları ormandan sonra bi gölet var orayı geçmek ordada bi grupla karşılaşıyor grubun başında şişman bi kadın var ve o yönetiyo suya bi cadılıkla suçlanan kadını ve çocugunu atıyorlar adam orda onları kurtarıyor orda gece vakti olunca prensesi kaçırıyolar adam tek başına yoluna devam ediyor bi tarihi yere geliyorlar orda heryer sisle çevriliyor ve hayaletler çıkıyor piyasaya hayaletlerle savaşıyolar filmin finalinde bi dağlık bi yere götürüyolar kızı orda kızın kanına ihtiyaçları var yaratığı diriltmek için tabakayı koyup yaratıgı canlandırıyolar kızıda önüne yem atarken adam geliyor oraya savaşıyolar gök yüzüne ışık saçılıyo adam vuruyoluyo ve tanrılar adamın canını geri veriyor ve mutlu son hatırladıgım bu kadar aklına gelen yazsın lütfen

1 haftadır arıyoruz arkadaş yokmu bilen
  • 11
  • Arkadaşlar herkese kolay gelsin. Yakalşık 2 haftadır arıyorum ama ulaşamadım film e. Yardımcı olursanız sevinirim. Filmin konusu:
    Uzak doğu bir film. İki kız kardeş, çoçuk yaşta annesini ve babasını öldürürler. Bunlarıda öldürecekken başka bir suikastçı bunları kurtarır. Büyük kız kardeşi eğitmeye başlar. Sonra büyük kız kardeş Suikastçı olur. Küçük kız kardeş ise bilgisayar başında ona komut verir ve yönlenidirir. Büyük kız eski çoçukluk aşkını görür ve sonra ona aşık olur. Ve mesleğini bırakmaya karar verir. Film de hatırladığım kadar, filmin başında bir şirketin bilgisayarlarını ele geçirirler. Virüs göderirler. Şirketin sahibini öldürmek için kendilerini Beyaz virüs diye tanıtırlar. filmin sonlarında büyük kız kardeş olur. küçük kız kardeş dedektif ile bir olup ablasının intikamını alırlar.

Genel olarak böyle arkadaşlar. Şimdiden hepinizin ilgisine teşekkür ederim. Yakın zamnada bulursanız sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

quote:

http://www.imdb.com/title/tt0302640/

teşekkürler hocam cevabın için lakin bnm aradığım film daha eskiydi =) çok teşekkür ederim ilgin için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amon_86

quote:

Orijinalden alıntı: McMuffin

merhaba bir kaç filmde ben sorayım

film lisede geçiyodu bi çocuk vardı futbol veya basketbol oynuyodu tam hatırlayamıyorum başka bi spor dalıda olabilir. sanırım kızları aşağı görüyodu dalga falan geçiyodu ve nedenini hatırlayamıyorum ama bi sabah kız olarak uyanıyodu ve kız olmanın nasıl bişe oldugunu başına gelen olaylarla anlıyodu komedi filmiydi bende tam hatırlayamıyorum umarım anlatabilmişimdir. :D

birde 7-8yıl önce show tv de izlemiştim sanırım, bi dinozor vardı veya öyle bişe tuzlu suya karşı dayanıksızdı hatta filmin sonunda arkadaşını kurtarmak için denize giriyordu ve küçük bi dinozor figürüne dönüşüyordu.

birde bursada yerli bi kanalda izlemiştim çok eski bi filmdi sanırım zenci bi adam bi çocuga hikaye anlatıyodu karakterler cizgi film karakteriydi tavşan falan vardı zifte basıyodu ve hareket edemiyodu tavşanı kovalayan bişe vardı yakalamak üzereyken bi şekilde ziftten kurtuluyodu. filmden aklımda kalan tek sahne bu zor ama belki izleyen biri vardır.

şimdiden teşekkürler

2. filmin adı mothra vs godzilla

Alıntıları Göster
    bi film vardı hatırlayamadım olay çiftlik gibi bi evde geçiyor 2 kardeş var 1 kız 1 erkek bunlar okula gitmek için okul otobüsüne biniyorlar otobüste bu erkek kardeş bi siyahi çocukla kavga ediyor(tartışıyor tam hatırlayamadım) birbirlerinden nefret etmeye başlıyorlarlar sonra siyahi çocuğun büyük annesi sanırım geliyor bu erkek kardeş olanın babası ile konuşuyor şikayet ediyor ardından ne oluyorsa sanırım bi köpek sayesinde bu siyahi çocukla erkek kardeş çok iyi arkadaş oluyor ardından siyahi çocuğun büyük annesi ölünce erkek kardeş'in babası onu yanına alıyor ondan sonra beraber yaşıyorlar sonra bu siyahi çocuk büyüyüp yazar oluyor ve bu yaşadıklarını anlatıyor.

bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi benim için manevi değeri olan bir film.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lothlórien -- 13 Şubat 2013; 20:08:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: obili

quote:

hocam film buydu. çok teşekkür ediyorum. :)
  • Arkadaşlar merhaba. Bir film vardı aklıma bir türlü gelmiyor. Film japon filmiydi sanırım yada çin. Hatta amerikan kopyası bir ismi vardı. Filmde hatırladığım bir çocuk vardı sevgilisiyle ağaçmı diktiler ağacın yanına not mu gömdüler öyle bişiydi ayrılıyorlardı sonra. Ağacın yanına kız geliyordu sonradan. Bir adam ağacın dibinde oturuyordu. Ağacın hikayesini biliyormusun felan diyordu. Ağaca yıldırım düşmüş ağacın yerine adam aynı ağacı diktirmiş. Hatta çocuğun teyzesiydi sanırım yada halası. Onun oğlu ölmüşte bu kızla çıkıyormuş. Kızla yeğenini tanıştırcakmış. öyle bir filmdi ama işte ismini unuttum. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: pisliq26

Arkadaşlar merhaba. Bir film vardı aklıma bir türlü gelmiyor. Film japon filmiydi sanırım yada çin. Hatta amerikan kopyası bir ismi vardı. Filmde hatırladığım bir çocuk vardı sevgilisiyle ağaçmı diktiler ağacın yanına not mu gömdüler öyle bişiydi ayrılıyorlardı sonra. Ağacın yanına kız geliyordu sonradan. Bir adam ağacın dibinde oturuyordu. Ağacın hikayesini biliyormusun felan diyordu. Ağaca yıldırım düşmüş ağacın yerine adam aynı ağacı diktirmiş. Hatta çocuğun teyzesiydi sanırım yada halası. Onun oğlu ölmüşte bu kızla çıkıyormuş. Kızla yeğenini tanıştırcakmış. öyle bir filmdi ama işte ismini unuttum. :(

http://www.imdb.com/title/tt0293715/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

quote:

Orijinalden alıntı: pisliq26

Arkadaşlar merhaba. Bir film vardı aklıma bir türlü gelmiyor. Film japon filmiydi sanırım yada çin. Hatta amerikan kopyası bir ismi vardı. Filmde hatırladığım bir çocuk vardı sevgilisiyle ağaçmı diktiler ağacın yanına not mu gömdüler öyle bişiydi ayrılıyorlardı sonra. Ağacın yanına kız geliyordu sonradan. Bir adam ağacın dibinde oturuyordu. Ağacın hikayesini biliyormusun felan diyordu. Ağaca yıldırım düşmüş ağacın yerine adam aynı ağacı diktirmiş. Hatta çocuğun teyzesiydi sanırım yada halası. Onun oğlu ölmüşte bu kızla çıkıyormuş. Kızla yeğenini tanıştırcakmış. öyle bir filmdi ama işte ismini unuttum. :(

http://www.imdb.com/title/tt0293715/

Aynen bu filmdi çok teşekkür ederim. :)
  • arkadaşlar yok mu bilne bu filmi ??
  • Arkadaşlar anlatacagm filmi 2 yildan fazla süre önce tvde izlemistim. Dram ve romantik. 2 sahnesini hatirliyorum. Kadin kumsala geliyo. Suyun ustunde ev var. Orda biyerde mektup buluyo yazilar cikmaya bslyo ortaya filan. Bide yolun karsisndan birbirilerini taniyip kavusuyolar filan. Hatrladgm kadaryla bunlardan biri ölüyo. Digeride zamani dgstirerek filan adama ulasmaya clsyo mesela mektup yazip gomuyo biri dgeri kendi zamaninda onu buluyo falan. Zaman kismi net degil kafamda ama etkilendigim bir filmdi. yeni degl ama cok eski de degil. Yakin gecmiş diyelim. Yardimci olan arkadaşa şimdiden teşekkür ediyorum. Bilen varsa lutfen forumdan mesajda atsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kekum

Arkadaşlar anlatacagm filmi 2 yildan fazla süre önce tvde izlemistim. Dram ve romantik. 2 sahnesini hatirliyorum. Kadin kumsala geliyo. Suyun ustunde ev var. Orda biyerde mektup buluyo yazilar cikmaya bslyo ortaya filan. Bide yolun karsisndan birbirilerini taniyip kavusuyolar filan. Hatrladgm kadaryla bunlardan biri ölüyo. Digeride zamani dgstirerek filan adama ulasmaya clsyo mesela mektup yazip gomuyo biri dgeri kendi zamaninda onu buluyo falan. Zaman kismi net degil kafamda ama etkilendigim bir filmdi. yeni degl ama cok eski de degil. Yakin gecmiş diyelim. Yardimci olan arkadaşa şimdiden teşekkür ediyorum. Bilen varsa lutfen forumdan mesajda atsin.

bu olsa gerek;

http://www.imdb.com/title/tt0410297/
  • quote:

Orijinalden alıntı: adikursat

quote:

Orijinalden alıntı: Kekum

Arkadaşlar anlatacagm filmi 2 yildan fazla süre önce tvde izlemistim. Dram ve romantik. 2 sahnesini hatirliyorum. Kadin kumsala geliyo. Suyun ustunde ev var. Orda biyerde mektup buluyo yazilar cikmaya bslyo ortaya filan. Bide yolun karsisndan birbirilerini taniyip kavusuyolar filan. Hatrladgm kadaryla bunlardan biri ölüyo. Digeride zamani dgstirerek filan adama ulasmaya clsyo mesela mektup yazip gomuyo biri dgeri kendi zamaninda onu buluyo falan. Zaman kismi net degil kafamda ama etkilendigim bir filmdi. yeni degl ama cok eski de degil. Yakin gecmiş diyelim. Yardimci olan arkadaşa şimdiden teşekkür ediyorum. Bilen varsa lutfen forumdan mesajda atsin.

bu olsa gerek;

http://www.imdb.com/title/tt0410297/

Aynı filmin birkaç farklı yapımı var sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: centilmen06

Arkadaşlar herkese kolay gelsin. Yakalşık 2 haftadır arıyorum ama ulaşamadım film e. Yardımcı olursanız sevinirim. Filmin konusu:
    Uzak doğu bir film. İki kız kardeş, çoçuk yaşta annesini ve babasını öldürürler. Bunlarıda öldürecekken başka bir suikastçı bunları kurtarır. Büyük kız kardeşi eğitmeye başlar. Sonra büyük kız kardeş Suikastçı olur. Küçük kız kardeş ise bilgisayar başında ona komut verir ve yönlenidirir. Büyük kız eski çoçukluk aşkını görür ve sonra ona aşık olur. Ve mesleğini bırakmaya karar verir. Film de hatırladığım kadar, filmin başında bir şirketin bilgisayarlarını ele geçirirler. Virüs göderirler. Şirketin sahibini öldürmek için kendilerini Beyaz virüs diye tanıtırlar. filmin sonlarında büyük kız kardeş olur. küçük kız kardeş dedektif ile bir olup ablasının intikamını alırlar.

Genel olarak böyle arkadaşlar. Şimdiden hepinizin ilgisine teşekkür ederim. Yakın zamnada bulursanız sevinirim..

Aradığın film, ''SO CLOSE''(2002)http://www.imdb.com/title/tt0300620
  • 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.