Şimdi Ara

Adil Kullanım Kotası’nda önemli 1 Mayıs düzenlemesi: Tarifeler ISS'lere gönderildi! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
1
Favori
17.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Peki benim ki zaten 3 e düşüyor gece 2-8 arası olayıda aynı şekilde gelir mi
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Ben kısa yolu seçiyorum. Sen kimsin benim taahhüt'üm var. Gelir başınıza yıkarım diyorum. Bir daha aramıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Ben kısa yolu seçiyorum. Sen kimsin diyorum hayırdır. Sonra benim taahhüt'üm var diyorum. Sıkıysa fiyatı arttır orayı gelir başınıza yıkarım diyorum. Bir daha aramıyorlar. Uyandım artık bunlara karşı. İndirim yaptılar yazlığıma. 50 mbps 100 akk 39 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semihsozen -- 18 Nisan 2017; 13:28:34 >
  • DenizGalaxy kullanıcısına yanıt
    gece de aynı akn dolsa da dolmasa da hızınız neyse onu tam alırsınız otomatik
  • poison06 kullanıcısına yanıt
    Teşekürler
  • Superonline Fiber'de kotayı aşmasına rağmen hızı normale dönen var mı?
  • Hocam siz 1 mbs ye şikayet edince benim içim parçalanıyor.O hızı görünce ben şükrediyorum,hiç öyle bi hız görmedim benim ki maksimum 200 kbs.
  • Servis Sağlayıcılar Uymak Zorunda BTK Verdiği Kurallara Kararnamede Açıkça Belirtmişler En Geç 1 Mayıs Dönüşü Yok Artık Bunun Bu Konu Hakkında Karar Verilmiş Servis Sağlayıcılara Gerekli Süreler Verilmiş Kapı Gibi Kararnameyi BTK Sitesindede Yayınlamış Kamuya Açık Halde Dingonun Ahırı Değil Burası Hukuk Devleti Burası Nasıl Otamatikmen AKN Sonrası Hızımız Hemen 3 Mbps Düşüyorsa Aynı Şekilde Yükseltmeleri Gerekmektedir Son 7 Gün Müşteri Hizmetleride Durumun Farkında Fakat Bilmiyormuş Ayağına Yatıyorlar Ek Paket Alıcam Diyin Günde 10 Defa Ararlar...
    Adil Kullanım Kotası’nda önemli 1 Mayıs düzenlemesi: Tarifeler ISS'lere gönderildi!

• Bir şey sorucam mesela akk'yi zaten yedik benim hızım 50 mbps den 16 ya düştü 2 ve 8 arası da 16 mı olacak yoksa 50 mi?

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    50

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Bir şey sorucam mesela akk'yi zaten yedik benim hızım 50 mbps den 16 ya düştü 2 ve 8 arası da 16 mı olacak yoksa 50 mi?

Hatta TurkTelekom kullanicilarinin 16 ya dusmesi de garanti degil. kendileri belirtmisler ...e kadar ibaresi kullanmislar; yani duruma gore 7 de verebilirler 10 da 16 da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DenizGalaxy

Şimdi 1 Mayıs ta nasıl olucak arayacaklar mı yeni düzenlemeye katılacak mısınız. Yada mesaj ile yanıtla felan

1 Mbit ten 3 Mbit e geçişte nasıl olmuştu hatırlayan var mı

sistem geçince zaten bizim bişey yapmamıza gerek yok ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: La_Quica

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Bir şey sorucam mesela akk'yi zaten yedik benim hızım 50 mbps den 16 ya düştü 2 ve 8 arası da 16 mı olacak yoksa 50 mi?

Hatta TurkTelekom kullanicilarinin 16 ya dusmesi de garanti degil. kendileri belirtmisler ...e kadar ibaresi kullanmislar; yani duruma gore 7 de verebilirler 10 da 16 da.

yapılan acıklamadan
    02-08 arası AKN sonrasın hız ı paket hızına cevrılecektır
  • quote:

Orijinalden alıntı: adam olun

bence ortalık karışacak ayak uyduramayan servis sağlayıcıları, 2-8 arası indirdim kotam arttı diyen kullanıcılar tam bir kaos ortamı olacak :D

belliydi böyle olacağı :D

• NTV haber bülteninde AKN kotasını aşanlara ek ücret bindirecekler deniyor. Mevcut aboneleri kapsamıyor ama yeni aboneler ve mevcut abonelerden taahhütü bitip yenileme yapacaklarda bu AKN aşımı sonrası ek ücret talep edilecek diyor. Böyle salakça iş mi olur. Lan biz AKN kalksın veya genişletilsin isterken bunlar AKN'nı kotalı internete çevirmeye çalışıyorlar. Söverim gelmişine geçmişine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim anlıyamadığım. Ne zaman iyi bir şey çıkacak halkın yararına dendiği zaman hep insanın sevinci kursağında kalıyor. Yurt dışından emeklilere 2 sene Tr de arabasını kullanabilecek dendi. Ama işin aslı öyle değilmiş. Ben 2 sene aldım. Bunun için gümrükte 4 saatim gitti. Neyse 6 ay sonra yurt dışına çıktım arabayla. Geri geldiğimde arabamı Tr ye sokamadım. Yurt dışına çıkınca hakkımı kaybetmişim. Halbuki çıkarken herkese sormuştum. Gazetelerde yazmıştı. bakan konuşmuştu. Maalesef her çıkan iyi bir şeyin arkasında hep böyle saklı şeyler var.Uğraş sonunda 1 ay verdiler. . Şimdi arabamı Bulgaristanda bırakmaya gidiyorum. Çok mağdur oldum. Avrupada böyle yanar dönerli kanunlar yok. Verilen bir hakkı kimse geri alamaz.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.