Şimdi Ara

adaptör sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar şimdi anakartımı hdd mi pleksi ile yaptığım kutu içine yerleştirdim dvd yi gerektiğinde usb üzerinden bağlıyorum sorun olmuyor yanlız tek sıkıntım koca powersupply kasar boydan yüksek bodan baya inceltip monitör altına almak istiyorum lazım powerı ortadan kaldırıp adaptör sistemine cevirmem gerekiyor bunun içine ne yapam lazım yada enn enn ufak hali ile powerı nasıl içine gömerim oda olabilir bana bu konuda yardımcı olursanız cok sevinirim.

• eğer yeni kasanı, pleksiglass levhalarını yapıştırarak yapacaksan, monitörün ağırlığını çekmeyebilir. anakartın değerliyse, böyle bir riske girme derim. adaptör sorununa gelirsek, anakartlar çoklu gerilimle beslenirler. böyle bir adaptör yapmak/yaptırmakta kolay değil ve masraflı olur.
  • peki laptoplardaki mantık nasıl ?
  • laptopların içinde farklı gerilim çıkışları veren, smps devresi vardır. sana verebileceğim en iyi tavsiye soket çıkışlı power supply kullanmandır. soketli power kabloları daha uzunlarıyla değiştirerek, power supply'i saklayabileceğin bir mesafe elde edebilirsin.(çok uzunda olmasın.)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.