Şimdi Ara

ADANA İL JANDARMA KOMUTANLIĞI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
3.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: blackburn_o

DEVRELER NE OLDU YAHU KİMSEDEN SES SOLUK ÇIKMAZ OLDU. DURUM O KADAR VAHİM Mİ .KİMSE BİR PAYLAŞIMDA BULUNMUYOR...

Devrem facebooktaki gruptayız ordan görüşüyoruz sen yokmusun ?
  • dostlar bende aralık 18 teslim olucam hatay serinyol ordan adana il jandarma.. facebookta kurulan gurup varsa linkini paylaşalım burdan toplanalım orda ? allaha emanet olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASkerrrr

dostlar bende aralık 18 teslim olucam hatay serinyol ordan adana il jandarma.. facebookta kurulan gurup varsa linkini paylaşalım burdan toplanalım orda ? allaha emanet olun.

Devrem gel

https://www.facebook.com/groups/234433023382141/
  • Benimde aralık HAtay serin yol acemi usta Adana il jandarma.
  • http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=83054858

Bu linkte bir liste oluşturuyorum devreler seriyoldan sonra Adana'ya gidenlerin listesi. Birde bilgilendirme mesajı attım geçen sene bizim gibi giden bi arkadaşla görüşüp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun dönem yapıyorum askerliğimi ve adana il jandarma olarak çıktı usta birliğim.. burası nasıl bir yer biraz bahsedebilirmisiniz askerliğini yapmış olan ya da yapıyor olan arkadaşlar ? acemiliğim 116 jandarma er eğitim alayı çanakkale..cezaevi jandarması olarak yetiştiriyor bu yer..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soin

Uzun dönem yapıyorum askerliğimi ve adana il jandarma olarak çıktı usta birliğim.. burası nasıl bir yer biraz bahsedebilirmisiniz askerliğini yapmış olan ya da yapıyor olan arkadaşlar ? acemiliğim 116 jandarma er eğitim alayı çanakkale..cezaevi jandarması olarak yetiştiriyor bu yer..

Öncelikle Allah kurtarsın.

Benimde kısa dönem olarak usta birliğim adana il jandarma idi. daha birkaç hafta önce askerliğim bitti.

Öncelikle gittiğin usta birliğinde kura ile ilçelere dağıtımın yapılıyor. Adana il jandarmada kalma şansın eğer mimar mühendis vs değilsen çok az.
    Zaten kalmak için bir çabada bulunma, 800 ASKER 350 RÜTBELİ nin olduğu bir yerde elin devamlı alnında selam vermekten yemek bile yiyemezsin.
    Koca fabrika gibi bir yerdir. Devrecilik, sıracılık vardır.

Öncelikle gittiğin gibi, yemekhanede kuraya tabi oluyorsun. Herkesin soyimine göre alfabetik sıra ile çağırıyorlar ve tombala çeker gibi kura çekiyorsun....

İlçeler ve cezaevine kurran çıkıyor. İlçeler de ilçe j.komutanlıklarına gidiyorsun. Bunlarında dış karakolları oluyor. Genelde merkezden çok uzak köhne yerler oluyor.
    Karataş - Sahildir güzeldir.
    yumurtalık - Sahildir güzeldir.
    yüreğir - il.j.k.lığı içindedir. fena değildir.
    pozantı - zor bir yerdir. cezaevide vardır. orayada nöbete gidersin
    kozan - çarşıda rahat edersin büyük bir ilçedir. cezaevide vardır.
    ceyhan - merkeze az da olsa yakındır ama olayı çokdur
    saimbeyli - soğuk iki dağ arasında kalmış 100 mt caddesi olan, çarşıda en fazla internet kafeye gidebileceğin çok kötü bir yerdir. Allah düşürmesin
    feke - bakınız:saimbeyli
    tufanbeyli - geldik sona... benim askerlik yaptığım kral yer. sürgün yeri olarak bilinir. ilçe olarak üstteki 2 ilçeye göre düz bir arazi üzerinde kurulu büyük ama hiç gelişmemiş bir yerdir.
    çarşıda internet kafeye gidersin, bimi ve a101 i gezersin ve geri dönersin) herkesin sürgün diye bahsettiği ama gidince çok rahat olduğu görülen adanada askerliğin yapılacağı en güzel yerdir. adananın ilçesidir ama adanaya 5 saat, kayseri ve maraşa 2 saat mesafededir. ama soğugu fenadır. adana sıcaktan kavrulurken burası -45 i görmüştür.

eğer komutanlar kafa adamlarsa gittiğin yer iyi oluyor. eğer kötüyse cehennem gibi olur. bundan dolayı ilçelerin fiziki olarak özelliklerinden bahsettim. içeriği sen gittiğin yerde göreceksin. tekrardan Allah kurtarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aNeXiEtY -- 27 Haziran 2014; 11:31:46 >

• aNeXiEtY kullanıcısına yanıt
    Allah'tan hayırlısı artık...
  • Fekede güzel yerdir :) okadar kötülemeyin :). 353/2 kral bir askerlik yaptık ve döndük :)

• furkani kullanıcısına yanıt
    Bende 353/2 yim. :)

engin le beraber miydin orada?
  • Evet enginle bütünleşik aynı bedendeydim:) ben Engin...
    Fatih sen misin :) yuh Burdada karşılaştık hacım ya )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkani -- 30 Haziran 2014; 15:41:56 >
  • :)
    ne bilim avatarda konyaspor yazıyor. Sen konyalı değildin sanki) . O yüzden hiç aklıma gelmedi.
    fekeye 2 kişi gitmişti. ben seni, engin dışındaki kişi diye düşünmüştüm)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aNeXiEtY -- 1 Temmuz 2014; 10:31:25 >
  • Kozan/ horZum karakolundan selamlar hava serin usuyoruz :) 355. Ksd olarak safak 120

• quote:

Orijinalden alıntı: bycem1

Kozan/ horZum karakolundan selamlar hava serin usuyoruz :) 355. Ksd olarak safak 120

Tufanbeyline giderken Orada yarım saat kadar kalmıştık. Çok küçük şirin bir yer.
    Oradaki komutanda kafa adamsa sıkıntı olmaz.

Ama zaman konusunda Allah yardımcınız olsun. Ömür geçmez orda
  • quote:

Orijinalden alıntı: aNeXiEtY

quote:

Orijinalden alıntı: bycem1

Kozan/ horZum karakolundan selamlar hava serin usuyoruz :) 355. Ksd olarak safak 120

Tufanbeyline giderken Orada yarım saat kadar kalmıştık. Çok küçük şirin bir yer.
    Oradaki komutanda kafa adamsa sıkıntı olmaz.

Ama zaman konusunda Allah yardımcınız olsun. Ömür geçmez orda

Komutanlar fazla iyi uzun donem serseriler var is yapmiyolar yoksa on numara yer

• Fatih karamanlıyım ya ben hafız :) 355li arkadaşım şafak 120 ise yeni gitmiş olmalısın? Çabuk bitiyor öyle değilmi Fatih :)

• furkani kullanıcısına yanıt
    Çabuk ne kelime.
    Bittikten sonrası ilginç oluyor. Aynı mekanda, askere gideceğim şöyle olacak böyle olcak diyor heyecan yapıyorsun. Sonra aynı mekanda askerliği aynı arkadaşlara anlatıyorsun.
    Sanki rüyada askerlik yapmışssın gibi çok hızlı gelip geçiyor ömür.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.