Şimdi Ara

Act 4 Farm & Rakanoth Kill

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mini bir act 4 farm ve rakanoth kill videosu hazırladım, izlemek isteyen arkadaşlar göz atabilir, saygılar (edit : imla)

http://youtu.be/NAuORGgBHr4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macgdestor -- 11 Temmuz 2012; 7:35:08 >

• Barbar içinde böyle skill isterim, durmadan dondur dur :)

Eliteler ile falan karşılaştığında da böyle rahat kesebiliyor musun ?

Resistler kaç bu arada ?
  • Teleporter veya arcane olmadığı sürece elite'ler sorun çıkarmıyor

Resist dizmedim, kayda değer bir faydasını ''şahsen'' göremedim ama bu demek olmasın ki resist'i boşverin
  • Barbarla ben böyle kesemiorum yaa yeminle oyunu bırakma evresine geldim barbarla ACT II gecilmiyor.. Ama senin cektigin videoya baktımda harika ya :)
  • Videoyu izleyemedim ama benim builde benzer build mi kullaniyosun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CappyDH

Videoyu izleyemedim ama benim builde benzer build mi kullaniyosun

belli bir build'im yok, meteor'du blizzard'dı fury'ydi wave of force'du ıce armor'du, yani anlayacağın kafama ne eserse
  • Videoyu çok beğendim. Güzel bir sistem geliştirmişsin. Runeleri de belirtmen -pasifleri filan- mümkün mü? Ama sanırım işin sırrı Loh'ta yatıyor. Ya da hiç göz açtırmamakta mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaos7

Videoyu çok beğendim. Güzel bir sistem geliştirmişsin. Runeleri de belirtmen -pasifleri filan- mümkün mü? Ama sanırım işin sırrı Loh'ta yatıyor. Ya da hiç göz açtırmamakta mı?

Energy Twister - Wicked Wind
    Frost Nova - Cold Snap
    Diamond Skin - Crystal Shell
    Slow Time - Time Warp
    Magic Weapon - Force Weapon
    Energy Armor - Force Armor

Critical Mass
    Astral Presence
    Evcation

videodaki build bu fakat teleport/temporal flux (pasif)/Wave of force/ıce armor gibi skiller de kullandığım oluyor. Biraz da oynadığım yerle alakalı tabi.

LOH konusuna gelince, minimum 1000 LOH veya 800 LOH + 600 regen life ile rahat ediliyor ama en önemlisi critical chance. %40'ın altındaysa 3 saniyeden fazla dayanamıyorsun

arcane power n crit de önemli serilik açısından onu da ekliyim hocam

• Nasıl bu kadar çabuk tekrar tekrar donuyorlar buildi tam olarak verebilir misin? Monkla oynamaktan bıktım vallahi item çıkmıyo almaya kalksan pahalı bari azıcık wiz ile zevk değişikliği yapayım :))
    edit:Anladığım kadarıyla critle cooldown düşürme.Sağlam hp ve crit şansı kasmak lazım o zaman böyle olunca tabi resistlere gerek kalmaz bencede :)
    edit 2 : msj ı yazınca refresh oldu mesajını gördüm. Teşekkür ederim bakalım monk yerine biraz buna kasayım sağolasın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Davidoffmath -- 11 Temmuz 2012; 5:45:54 >
  • hocam build'i yazdım bir üst mesajda. critical mass pasifi, vurduğun her critical damage'in ''belirsiz'' bir ihtimal ile () tüm skiller'in cooldown'unun 1er saniye düşürmesini sağlıyor. crit chance %45 olduğu için nerdeyse her 2 vuruşumdan biri crit, doğal olarak cooldown'lar seri biçimde sıfırlanıyor. olay kısaca bu. tabi energy twister'ın ve arcane power on crit'in etkisi çok büyük. normalde ya arcane power biter ya da coolddown bitmez ama dengeyi yakaladığın zaman müthiş oluyor.

ortalama 7-8m'e bu şekilde ilerleyebilen bir wizard dizilebilir

oyunun çıktığı günden beri DPS wizard oynuyordum, değişiklik yapmak istedim, yoksa sağlam dps'li bir wizard da bambaşka bir keyif

• klasik OP frozen wizard, buradan kamile saygılarımı iletiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik

klasik OP frozen wizard, buradan kamile saygılarımı iletiyorum.

hocam biliyorum bu konuda hassassın, ben sadece infernoda kısılıp kalan wizard arkadaşlara alternatif build göstermek istedim

yoksa bu build OP OP OP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macgdestor -- 11 Temmuz 2012; 7:14:17 >
  • bu energy twisteri surekli atıyoruz değil mi ap doldukca ? Bende denedim bu buildi ama 5sn dayanmıyor loh olmadıgından sanırım
  • Barbardan daha iyi tanklık yapıyo valla wizard.
    Güzel video tebrikler."Müzikte hoşuma gitti"
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADEBISI

bu energy twisteri surekli atıyoruz değil mi ap doldukca ? Bende denedim bu buildi ama 5sn dayanmıyor loh olmadıgından sanırım

twister'ı 1-2 kere attıktan sonra meteor,blizzard, explosive blast vb. skilleri de kullanabilirsin ama frost nova'yı kaçırma ihitmalin var. zorlayan elite'ler haricinde hangisinden zevk alıyorsan onu kullan, zor elite'lerde frost novayı kaçırma yeter

loh'u arttırmaya çalış, weapon'la olmasa da ring/amulet ile telafi et
  • Gzl bir bi taktiğe benziyor akşam deniyim bakiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhonez

Gzl bir bi taktiğe benziyor akşam deniyim bakiyim

son 1-2 haftadır popüler olmaya başladı hocam gizli değil yani ama benim kafamda aylardır var bu fikir. o critical mass pasifini gözüme kestirmiştim ama build'i yaratacak item yoktu elimde
  • Panteraaaaaaaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: macgdestor

quote:

Orijinalden alıntı: xhonez

Gzl bir bi taktiğe benziyor akşam deniyim bakiyim

son 1-2 haftadır popüler olmaya başladı hocam gizli değil yani ama benim kafamda aylardır var bu fikir. o critical mass pasifini gözüme kestirmiştim ama build'i yaratacak item yoktu elimde

Gizliden ziyade güzel demek istemiş sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kronik

klasik OP frozen wizard, buradan kamile saygılarımı iletiyorum.

Kesinlikle broken.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.