Şimdi Ara

Act-3 Barbar için tavsiye lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Benim Barbarın son durumu şu şekilde:
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Karahan-2709/hero/9667712

Inferno Act-2'yi bitirdim, sarı elemanlar dışında çok zorlanmadım açıkçası, Act-3te zorlanıyorum, sizlerden karakterimi iyileştirmek için tavsiye istiyorum, 5-6m goldum var başka yok
    Act2 farma devam mı etmek daha mantıklı olur diye de düşünmüyor değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• chest için soketli olanını bulman iyi olur , helm'e de soket gerek critical hit chance'den vazgeçmemek kaydı ile, birde yüzüklerde chc ve chd olanları tercih etmelisin
  • Str li Crit li ve Soketli bir helm.
    Aynı şekilde pant ve chest te soketli.
    All resist leri warcry ile minimum 600üstüne çıkarmalısın eritirler yoksa :)
    Silahı değiştir gerekirse 850-900 dps arasına düş silahta ama içinde attack speed critical dmg + soket olsun dps ini artıacaktır. (Fiyatları bayağı ucuzladı)
    Yüzüklerde str + vit + critical dmg kullan.

Birde ACT3 de defansif pasif skilleri kullanırsan bayağı rahat edersin.

Benim profil budur. İncelemende fayda var.
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/v1gorous-2570/hero/4963841

edit; Dediğim gibi 850-900dps lik attack speed li critical dmg li ve soketli bir silah alıp diğer eline shield almanı tavsiye ederim.
    Hem vitality hem all resist hemde critical chance alabilirsin hemde block şansı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi v1gor -- 12 Eylül 2012; 15:51:50 >

• pasif skillerden bir tanesini defans için yaparsan iyi olur birde all res hocam çok önemli o onu yap en az 400
  • Res değerlerim 300-400 arası hepsi, Armor biraz az kaldı sanki, skillerimi birazcık değiştireyim diyorum.
  • Rend skilli (Blood Lust rune u ile) act 3 ün kalabalık ortamlarında çok işe yarıyor. Denemelisin. Tek eline kalkan alıp dmg den birazcık kısarsan daha zor ölürsün. Yüksek block chance olan bir stormshield olabilir mesela.

Bu arada passive skill olarak berserker rage yerine tough as nails kullanıp yanına da enchantressı alırsan armorun yeterli seviyeye ulaşacaktır. Ama resistlerinin de kolay ölmemek için war cry olmadan 500 civarlarında olması gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zatoichii -- 12 Eylül 2012; 22:27:59 >
  • Biraz değişiklik yaptım, daha zor ölüyorum artık. Critical damage'ı ve all resi biraz daha arttırmaya çalışacağım ama fiyatlar pahalı.
    Skill konusunda da tavsiyelere açığım, frenzy-triumph ve war cry kullanmaya başladım daha iyi oldu sanki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeni konu açmak istemedim ama oyunda yeniyim bende 1 hafta falan oldu inferno act2 geçtim ama zibil gibi rare item var onları ne yapmalıyım artık kasaya sığmıyor.d birde characterim şuhttp://eu.battle.net/d3/en/profile/Phlerion-2255/hero/1859324 çok eksiğim var hem skill hem item anlamında ama yorum yaparsanız sevinirim kolay gelsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.