Şimdi Ara

Açılmayan telefona orjinal rom yükleme|YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar mototola atrix telefonum nemli zeminde kalmış,farkedince direk batarya çıkardım ancak içi damla damla ıslanmıştı.pirinç ve nem olayını hallettim ama telefon açılmıyor.şarjı bitmişti zaten,şarja takıyorum hep %5 de kalıyor,açmaya çalışınca elektrik bağlantısı kesiliyor gibi ışık sönüyor baştan şarj ekranına atıyor.birsürü arızası var zaten bakarlarsa umuduyla bitmeden garantiye göndereyim dedim ama c10 rom yüklü.bu durumdayken orjinale döndürme şansım var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Birde şarj ekranına da gitmeden bu çıkıyor bazen..iyice kaldı elimde
     Açılmayan telefona orjinal rom yükleme|YARDIM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar pc den rsd ile yükleyim dedim ancak pc tel i görmüyor açılmadığı için.fastboot menüsünden yüklesem olur mu??açılmamasının sebebi batarya mıdır,yenilesem çalışma ihtimali nedir? Cevap lütfen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrem03

Arkadaşlar pc den rsd ile yükleyim dedim ancak pc tel i görmüyor açılmadığı için.fastboot menüsünden yüklesem olur mu??açılmamasının sebebi batarya mıdır,yenilesem çalışma ihtimali nedir? Cevap lütfen

Ekranda flashlamak için bataryanın yeterli olmadığını söylüyor. Bataryayı bir şekilde doldurup ROM flashlamayı deneyin.
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    batarya dolmuyor malesef,kaldı %5de..yeni batarya alsam telefon şarj eder sanırım? birde stock rom yüklemem garantiye göndermek için yeterli mi başka işlem gerekir mi?
  • Arkadaşlar benzer sorun yaşayan olursa diye yazıyorum, 5 liraya akrep şarj aldım bataryayı şarj ettim,orjinal rom a döndüm.servise yolluyorum,inşallah değişim yada iade talep edeceğim.Sonucu bildiririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpiam -- 28 Eylül 2014; 23:34:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrem03

Arkadaşlar benzer surum yaşayan olursa diye yazıyorum, 5 liraya akrep şarj aldım bataryayı şarj ettim,orjinal rom a döndüm.servise yolluyorum,inşallah değişim yada iade talep edeğim.Sonucu bildiririm

Geçmiş olsun şimdiden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.