Şimdi Ara

ACİLL YARDIMA İHTİYACIM VAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün iPhone 4S bataryamı değiştirtdim cihaz açıldığında %3 lük bi şarj vardı rahat bi 1 buçuk saat bitmesini bekledim şarjın ama bitmedi hep %3 deydi. Sonra telefon bi anda kendiliğinden kapandı. açmaya çalıştığımda elma geliğ gidiyordu. Şarja taktım sonra elma geldi gitti geri geldi şarjda kaldığı sürece devam etti. Hemen bilgisayarı açtım kurtarma moduna aldım telefonu geri yükleme yaptı sonra telefona elma geldi altında çıkan ilerleme çubuğu hemen hemen %75 ne kadar geldi ama bayağı beklememe rağmen ilerlemedi. Yarın sabah işe gidicem ve telefonsuz ne uyanabilirim ne de işte işimi görebilirim. Şuan yazdığım saat 02:21 lütfen acil yardım edin arkadaşlar

• hocam ben bu dfu ile recovery yapımı hep karıştırıyorum. dfu nasıl olandı ? sadece ana ekran tuşuna bastığımız olan mıydı ?
  • çok sağolun gecenin bu saatinde yardım ettiniz denemekten başka yapabileceğim bişey yok umarım olur. Tekrardan yardımlarınız için çok teşekkür ederim. İyi geceler
  • hocam senide haberdar etmek geldi içimden. Bu sabah eski bataryamı geri takdık telefon düzeldi. Yeni batarya sorunluymuş. Hayırlı Cumalar
  • geçmiş olsun, orjinalden şaşmayın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.