Şimdi Ara

AÇILIRKEN 2,33 AÇILDIKTAN SORA 2,50 ANLAMADIM GİTTİ:)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR SELAM BENDE GİGABAYTE GA P31 DS3L BİR ANAKART VAR ÜZERİNDE İŞLEMCİ OLARAK CORE 2 QUAD 8300 4 MB 775 PİN VARR AÇILIRKEN BİOSTA 2,33 GÖRÜYORR AÇILDIKTAN SORA WİNDOWS TA 2,50 GÖRÜYOR BİR SORUN TEŞKİL EDER Mİ WİNDOWS 7 YÜKLÜ 64 BİT.4 GB RAM SORUNSUZ OKUYOR AMA 2,50 NEDEN NET OLARAK GÖRMÜYOR İYİ BİLEN Bİ ARKADAŞ TEK CEVAP VERİRSE SEVİNİRİM YADA Bİ AYAR MI YAPMAM GEREKİYOR !!! RESİMLİ ANLATIM OLURSA SEVİNİRİM SANIRIM ÇOK ŞEY İSTİYORUM İLGİLENEN YOKK :(

• Anakartın bios'unu güncellemekle sorunu giderebilir. Gigabyte'in bios update için özel @BIOS adında windows altında çalışan programı vardır. Bios update için bu programı kullanmanızı öneririm.
     AÇILIRKEN 2,33 AÇILDIKTAN SORA 2,50 ANLAMADIM GİTTİ:)

DİKKAT etmeniz gereken bilgisayar default ayarlarda olsun (overclock varsa bios updete geri dönülmez hatalara neden olabilir), Antivirüs programlarını kapatın ve dua edin yükleme sırasında elektrikler kesilmesin. Kesinlikle yüklediğiniz bios'un doğru anakarta ve doğru rev. numarasına sahip olmasına dikkat edin. Beta bios yüklemenizide önermem. GIGABYTE @BIOS <burada

• NİHAT ABİ SELAMLAR ABİ BEN BU KONUDA BİRAZ AMATÖR KULLANICIYIM VERDİGİN LİNKİ İNDİRDİM AMA HİÇ BİR ŞEY OLMADI DETAYLI OLARAK İŞLEMLERİ SIRAYA KOYARAK ANLATABİLİRMSİNN YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİMM HALA 2,33 AAÇILIRKENN ! WİNDOWSTA BAKTIGIMDA 2,50 GÖRÜYOR 64 BİT KULLANDIGIM İÇİN SANIRIM !
  • 64 bit kullanıyorum gönderdiginiz linktekini masüstüne kurdugumda 32 bit windows ile uyumlu degil ibaresi veriyor karışık bi durum sanırım böle devam etsem bi sorun olurmu yada kolay yoldan halletme gibi bi seçenegim varmıdır ?
  • bilgisayar açılırken açılırken del tuşuna bas siyah ekranda biosa gir orada load optimized default yazan yere gel onayla f10 tuşuyla kaydet ve çık faydası olabilir benzer bir olay başıma gelmişti
    mesajlarınıda büyük harfle yazma bağırmak anlamına gelir
  • olmuyor yaaa denedimm biosa nereden gircem !
  • DEDİGİNİ YAPTIM BU SEFERDE BİLGİSAYAR AÇILIRKEN GİGABAYTE YAZISI GELİOYRR AŞAGIDA BİOS SETUP FALANN YAZIYORR ÇIKAMADIM İŞİN İÇİNDEN Bİ EL ATAN YOK MUDUR YAA !
  • sakin olunuz...
  • SAKİN NOL YAZANA KADARR Bİ YÖNTEM SÖLEDE YAPALIMM ................................
  • KARADUMAN SENİN SÖLEDİGİNİ YAPTIKTAN SORA BU EKRANN GELDİİİ LİNK AŞAGIDA Bİ YARDIMCI OLURMUSUN ???????????

http://img191.imageshack.us/img191/3669/130220101571.jpg
  • burası bir forum kurallarını bilmeniz gerekir...sakin olmak en başta sizin işinize yarayacaktır mantıklı düsünmenize neden olur sitem etmek yada itham etmek bir işineze yaramaz...
  • biosa açılışta del tuşuna basarak gir orada full screen logo show kısmını bul disable yap kaydet ve çık o resim kaybolur o zaman
    ve büyük harf yazmaktan vazgeç çok itici oluyor ve hiç bir şeyi hızlandırmıyor emin olabilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.