Şimdi Ara

Acilen Yardım Edin.Lütfen!!! İçeri >>>>>>>>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Thank you for contacting Knight Online Customer Support regarding the payment made on the account. If you have already contacted Click and Buy to resolve this payment, please make note that it does take some time for these payments to be processed completely. We greatly appreciate your patience during this time and apologize for any inconvenience this may have caused.

For any other questions regarding your Knight Online account, please submit another support request.

Regards,
    Jason
    Payments Team
    K2 Network

knight onlineye 2. kere ticket attım bu geldi .Acaba ne yazıyor.
    Şimdiden teşşekürler.

• Şövalyeyle temas kurmak için sana teşekkür ederim ödemeyi kabul ediyor olan internet üzerinde müşteri desteği, hesapta yap. Eğer sen şimdiden, tıkırtıyla temas kursaydın, ve bu ödemeye karar vermeyi satın alsaydın, lütfen onun, bir ara aldığı notu yap, tamamen işleme tabi tutulması için bu ödemeler olduğu için. Biz çokça, bu zaman esnasında senin sabrını takdir ederiz, ve özür dileriz, herhangi bir rahatsızlık için bu, sebep olmuş olabilir.

Senin şövalyeni internet üzerinde kabul ediyor olan herhangi bir diğer soru için, say, lütfen başka bir destek isteğini teslim et.

hemencevir den cevirdim işine yaramıştır umarım
  • hemen çevir proçeviri gibi programlar türkçeyi yeni örenmiş ingiliz gibi çevirio
    forumdan ingilizceyi iyi bilen biri çevirsin
  • ewet arkadaşlar çok öenmli. sert_müslüman sağol genede.Daha akışkan daha iyi çevireilecek yokmu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.