Şimdi Ara

Acil Yardımmm.. Format attıktan sonra hdd ye yedeklediğim eski dosyalarımı açamıyormm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarıma format attım ve format atmadan önce içindeki dosyaları falan hepsini harddiske bir klasör halinde kopyalamıştım.. Ancakk Format attıktan sonra bu klasörün içindeki hiçbirşeyi açamıyor ve kopyalayamıyorm .. Harddiskteki diğer dosyalar açılıp kopyalama yapılıyor ancak Format atmadan önce kopyalamış olduğum dosyalar açılmıyor,kopyalanmıyor.. Oysaki 179 Gb dolu görüünüyor.. ( kopyalamadan önce dosyayı şifrelemiş olabilirim tam hatırlamıyorum )

KOPYALARKEN ALDIĞIM HATA İSE ŞU: "BU DOSYAYI KOPYALAMAK İÇİN YÖNETİCİ İZNİ SAĞLAMALISINIZ"

BİR RESİM VEYA MP3 DOSYASINI AÇMAK İSTEDİĞİMDE İSE ŞU HATAYI ALIYORUM: " DOSYANIN BULUNDUĞU KONUMA DOĞRU ERİŞME İZNİNİZ OLMADIĞI İÇİN,WİNDOWS FOTOĞRAF GÖRÜNTÜLEYİCİ BU RESMİ AÇAMIYOR. " mp3 dosyasını açtığımda ise : "Windows Media Player,dosyaya erişemiyor. Dosya kullanımda olabilir, dosyanın depolandığı bilgisayara erişiminiz olmayabilir veya proxy ayarlarınız doğru olmayabilir." DİYE UYARI ALIYORUM..

YOK MU ÇÖZEBİLECEK?? BENİM ÖNEMLİ DOSYALARIM VARDI ONLARI NASIL KURTARABİLİRİM.? yardım edeceklerden, yardım etmeye çalışanlardan şimdiden Allah razı olsun...

https://store.donanimhaber.com/b6/c6/f4/b6c6f4ed13e9402b7d085cd50d7f7d04.png

Acil Yardımmm.. Format attıktan sonra hdd ye yedeklediğim eski dosyalarımı açamıyormm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.