Şimdi Ara

acil yardımm.görev yöneticisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • görev yöneticisi ve kayıt defteri açılmıyor.....gpedit.msc den yapılması gereken ne var sa yaptım.açılmadı.
    xp yi güvenli modda açınca görev yöneticisi ve kayıt yönetici açılıyor ama normal modda açılmıyor.
    ms config deki başlangıç öğelerinin hepsini kaldırdım yine olmadı.

gpedit.msc den görev yöneticisi için ayarı yapıyorum. 1 kereliğine açılıyor 3-5 saniye sonra tekrar eski haline geliyor.bunun olmasını sağlıyan bi program var diye düşünşüyorum.ama hiç bir program çalışmıyor ki hepsini pasif ettim. bu konuda acil yardımınıza ihtiyacım var

şimdiden teşekkürler,,,

• Autorun.exe miydi neydi öle bi virüs yüzünden oluyo kardeş, nası temizlenir bilmiyorum ama ben formatla çözmüştüm...
  • formatlada olcak bişi değil bence çünkü daha önceden ghostla aldığım yedekleri kuruyorum ama bir zaman sonra yine aynı oluyor.kullandığım bir program bunu yapıyor diye düşünüyorum ama bulamadım :(
  • Sistem geri yükleme yaparsan düzelebilir.
    Bide killamvo die script ile Autorun.exe virüsü silinebilior.

İkisi farklı virüsler.
  • bilader şu amvo virüs temizleme programını indir çalıştır.. %90 düzelmesi lazım

Download =>http://rapid share.com/files/265755523/amvo_script.zip.html (rapid share boşluğu sil)

Boyut => 2 kb

küçük bir program ama gayet etkili..Bende bu program sayesinde düzelmişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özcan35 -- 10 Ağustos 2009; 13:18:02 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.