Şimdi Ara

Acil Yardima İhtiyacim var. Msi ge60 0DN bios,isinma,frimware

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba yardımınıza ihtiyacim var lutfen bı el atin bilgilendırın benı
    oncelıkle fps dusuklugu yasıyorum bu nvdia gtx660m de meydana geliyor resim asagida var
    SORUN MHZ PROBLEMİ SANRM bilgisi olanlardan yardm bekliyorum

ve asıgır bı ısınma ya magrus kalıyorum ısınma resmi

ikinci olarak bios gunellemem gerekiyormu bi turlu anlayamadim Live uptade 5 de bios felan gucnel gozukuyor ancak sitedeki surum ıle pc deki surum ayni değil.
    Bios Sürümü

Firmware

sistemim 64 bit olmasina ragmen win7 64 bit frimware indriyorm hata veriyor, bu surum bu pc ye uygun degıldır felan dıyor
    neden boyle bısı dıyorkı wın6 64 bıt ındıryorm demeesı gerek :S

yardımalr ıcın tesekurelr sımdıden

• Merhaba, mesajınızı anlamak için yeminli mütercim lazım. Aynı laptopu bende kullanıyorum, sorununuzu daha anlaşılır bir dilde yazarsanız yardımcı olabilirim.
  • tabı yazayım. bılgısayarım da bı oyuan gırdıgımde mesela, bir sure sonra fps dusuklugu yasiyorum ve isiniyor yukaridaki ilk resimde bu belli . bu konuda bilginiz varmi ?

2. sorum bios guncellemesi gerekiyormu ? çunku kendı sıtedekı surumu ıle pc dekı surumu farkli sanirim, otomatik update yapmaya çalıstıgımda Yenı bır surum yok diyor bios için.

frimware ye gelince. indiriyorum kurmak çin. ancak hata veriyor . ( sıteme uygun surumunu ındırıyorum )

umarım anlasılmıstır. ve bu konuda bılgınız var ıse yardımcı olmanızı ısterım
  • Kardeşim şimdi sen turbo modu bir aç oyuna gir.bu arada turbo tuşu fan resmi olan tuş( bilmiyorsundur diye yazdım) Eğer 2 dk sonra fan sesi gelir kesin duyarsın (vuuuuuuuuuuvuuvvv :)) eğer fan çalışıyorsa ısınma başka nedenlerde kaynaklanıyordur. Termal borunun içindeki gaz falan çıkmıştır. Daha bir sürü şey sayılabilir. Abimde de aynı laptop var crysis 3 ü ultrada kasıyordu bios update yaptırdık garantiye. Garantiden sonra düzeldi dedi. Senin iş garantilik de olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sericly -- 25 Nisan 2014; 14:42:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş büyük ihtimalle sorunun uyumsuz driver. Win7 de driverlar pek uyumlu değil diye duydum. Sen en iyisi mi bir uefi win8 64 bit kur. Canavar olsun pc.

• Olum her tarafın falso intel 4000 le oyun mu oynanır. Oyun exe sine sağ tıkla grafik yerinden yüksek grafiği seç.

• Yapamazsan teamviewer ile yapam ben pm at.

• sericly kullanıcısına yanıt
    harıı ıle de gırıdıgmde aynı problemı yasıyorum

cozum olark garantıye yolalyaylım veya wın 8 mı yukleyeyım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -CagdaS- -- 26 Nisan 2014; 0:48:59 >
  • sericly kullanıcısına yanıt
    uefi win8 64 bit kur.

demşsin de anlamadım ne kurayım ?
  • Kardeşim sağ tık yapıp entegre olan değilde yüksek grafik işlemcisi ile çalıştır de turbo fanını da aç oyna.
    Sen aygıt yöneticisine gir. Nvidia gtx660m görünüyorsa driver kuruludur. O görünmüyorsa nvidia sitesinden win7 64 bit olan driver ı indir kur.

• Bu arada netden win8 64 bit uefi yaz indir o sistemi kur bence win7 de driver sorunları var diye biliyorum. Birde oyun exe sine sağ tık yap demek istedim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.