Şimdi Ara

ACIL YARDIM XP KURAMIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sımdı ben xp cdsını takıp bılgısaayarı baslatıyorum normal seyler tekrarlanıyor boot from cd sonra kur donanımları ıncelenıyo dıyor mavı ekran kurtar yenıden kur dıyorum dıskı bıcımlendır falan hersey normal gıdıyor tum kur dosylarını yavas bır sekılde kopyalayıp yenıden baslat kendı yapıyor
    sonra ıste baska bır menu var 38dakıka kaldı 36 dakıka kaldı dıye sayması ve benım serıal gırmem gereken yere gelmeyıp tekrar kur donanımlarını ınceleyıp mavı ekrana gelıyor sorun nedır nasıl ayarlayablırım

• Birinci restarttan ersnasında 1.boot devices olarka hhdye geç.
    bunun dışında varsa farklı bir cdrom/DVDrom ile kurmayı dene
  • yaptım bu defada vıew upgrade......
    yazıp kıtlenıyor
  • şimdi o kurulum dosyalarını kopyalayıp yeniden başlatıyor ya. başlarken tekrar uyarı geliyor yeni kurulum yapmak için herhangi bir tuşa basın diye. eğer orda bir tuşa basıyorsan kuruluma baştan başlar. hiçbir şeye dokunmazsan o zaten kurulumun diğer bölümüne geçer
  • CDROMu değitirdin mi? varsa başka bir winXP cdsi kullan. ayrıca kuruluymda harddiskin bölümlerini silip yeniden tanımla
  • kilitlenme olduğu kesinse ram sorunludur.
    ama kilitlenme kesin mi onu anlamak lazım
  • belki birinci restart tan sonra hala ilk açılışda cd roomu goruyor olabilir bunu değiştirmen c: gostemen lazım ama belki bu basit bir sey bunu bir kontrol et biosta değişkiliğği unutmus olabilrisin
  • zaten ramları degısıtrdım.fırst boot devıce secenegını hdd ayarlayınca vıew upgrade.......
    yazıp takılı kalıyor.eger cd room fırst boot edersem ıse dedıgım gıbı mavı ekranda dolasıp dolasıp yenıden kuruyor.3 farklı xp denedım hepsıyle daha onlarca kez makıne kurdum.cd room degıstırdım gene olmadı anakrt arızalı galıba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kain1326 -- 22 Eylül 2006; 18:22:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.