Şimdi Ara

ACİL YARDIM P5G41-M LX

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyun oynarken nasıl olduysa(!) ana kartım ( P5G41-M LX) yanmış. Bilgisayarcım bu anakarttan çok bulunmuyor 140 tl ye bana gelişi var ben de 180 e takar veririm sana dedi ama ben artık bu adama güvenmiyorum 10 yıldır filan ne elektronik işim varsa bu herife yaptırdım ve artık tamamen paraya odaklı olduğunu düşünüyorum. İntel e7500 core2 duo 2,93 ghz işlemcim var 4 gb ddr2 ram im var. Ve baktığımda piyasada bu anakartın aynısını değil ama P5G41T- M LX buldum. Çıkma istemiyorum garantili bir anakart istiyorum. Yaklaşık bu fiyatlarda alabileceğim, donanımlarımla çalışacak hangi anakart vardır acaba? Yani gereksiz bişeye para vermek istemiyorum. Bilgisayarcım benden mesaj bekliyor yarın sabaha kadar haber vereceğim. Lütfen yardım eder misiniz teşekkür ederim şimdiden..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoogeE -- 2 Ağustos 2013; 3:45:27 >

• O bilgisayarcıya bi daha gitme sinirlendim bak ne 180'i be ben o paraya 20 lira daha katar işlemci + anakart bile alırım . Neyse Şimdi anakartın ddr2'miş sıfır 775soket ve ddr2 yok diye biliyorum . İkinci gösterdiğin P5G41T-M LX DDR3 ram slotludur . Ram'lerin uymaz sana yapacağım en iyi tavsiye MSI G41M-P33 anakart almandır Hem ddr2 hemde ddr3 slotu vardır ram'lerini kullanabilirsin bu kartla .

http://www.vatanbilgisayar.com/Anakart/msi-g41m-p33-combo-g41m-p33-combo-intel-g41-ddr2--ddr3--vga-anakart/productdetails.aspx?I_ID=55964

%25'i kaçırma 102 TL .

• Msi g41m-p33 al öneririm bende de var. Kendin tak hayatını kaldığın yerden devam et. O 180TL isteyen adama burdan sevgilerimi, saygılarımı, hatta başka birşeylerimi iletiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.