Şimdi Ara

Acil Yardım LütfeNN!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni aldığım web adresine Ftp den girdim db ve www olarak ıkı klasör vardı 'www' nin içinde index.html ve adını hatırlamadıgım bır dosya daha vardı. ben ıkısınıde sıldım yenı dosyaları aktardım ancak ;

401 - Unauthorized: Access is denied due to invalid credentials.
    You do not have permission to view this directory or page using the credentials that you supplied.

uyarı ıle karsılasıyorum..

lutfen acıl yardımlarınızı beklıyorum sitemi yuklemem lazım!!! :(

• Silmemeniz gerek. Genelde public_html olur o dosyaya ne kuracaksanız onun dosyalarını atarsınız... 2 Dosyayı duymadım ama index.html varsa dosyaları o klasöre atacaktın sadece indexi silecektin.
  • ftp den girdiğimde ana klasörler ''db ve www'' adı altında iki klasör vardı. db klasörü boş www klasöründe hosting firmasının kurduğu index.html ve şu an hatırlayamadışım bir dosya daha vardı. yanı www klasöründe 2 dosya bulunmaktaydı ben index.html yi silip kendi index.html dosyamı attım sonra düzenleme yaptıgımdan dolayı eski index dosyamı silerken ''www'' klasöründeki tüm dosyaları sildim sonra böyle bir hata ile karşılaştım.. şimdi index.html nin yanındaki dosya her ne ise onu nasıl oraya ilave edebilirim.. yani sonuc olarak ftp dosyalarımı nasıl ilk haline döndürebilirim.
  • ya arkadaşlar en azından fıkır sunabilecek bırısıdemı yok?
  • hosting almışmıydın, daha önce böyle durum görmedim ftp de 5-10 dosya bulur ki bunlar yoktur.
  • evet bu hosting'te 2 dosya bulunuyormus benım dıger hosting'te 5-6 dosya vardı, onların arasından ''web'' klasörünün içini silip kendi dosyalarımı atıyordum olay bıtıyordu.. sımdı neden boyle oldu anlamadım gıttı.. fırma halen donus yapmadı veya ftp dosyalarımı ılk gun ki gıbı yapmadılar... ınanılır gıbı degıl.
  • htaccess miydi dosyanın adı?
  • hosting şirketi düzeltecek,yardım edecek birşey yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.