Şimdi Ara

acil yardım lütfen mc2000e

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar mc 2000e kamera kullanıyorum düğün işindeyim temmuz ayında çekdiğim bir kınanın 25. parçasında bi sıkıntı var sıkıntı bu:

gb olarak parça 1,97 gb görünüyor görüntüyü açıyorum 26. saniyeye kadar görüntü devam ediyor fakat 27. saniyeye geldimi görüntü gidiyor

şanşya 25. parçada kınanın yakıldığı kısım bu sorunu nasıl çözerim müşterime çok mahcup oldum bu sıkıntıyı çözmem lasım.

bilen arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz.

• yusufkoparal Y kullanıcısına yanıt
    BENDE ANLAMADIM,HALLEDEBİLDİN Mİ PEKİ SONRADAN,HEM KAMERA ORİGİNAL DEĞİLMİ?
  • Kamera orjinal. Aynı sorun devam ediyor. Emniyetin ilgili bölümüne bile gönderdim fakat onlarda çözemediler.
  • media fixer diye bi programla kısa açılmayan bi videom vardı onu açmıştım bi denemekte fayda var bence .Aklınızda bulunsun bende çekim yapıyorum her ihtimale karşı 30 dakkada bir kayıttan çıkıp tekrardan giriyorum.
  • media fixer programını deniyeceğim umarım kurtarırım
  • şansın böylesi yok bu 25.parça oda kına gecesinde kınanın yakılacağı zaman kesiliyor
  • yusufkoparal Y kullanıcısına yanıt
    N'oldu, çözebildiniz mi sorunu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takipteyim. Videoda en önemli yerde kesilmiş :( Sonucu merakla bekliyorum.
  • programın crakli halini bulamadığım için çözemedim halen devam edio 4 saat bekledim ama sonuç yok media fixer programın crack'i varsa sizde size zahmet pm atın
  • ademticaret.com sitesini ve Adem bey'i mutlaka arayıp iletişime geçin . Çok yardımcı olur size...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.