Şimdi Ara

Acil yardım lütfen.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bazı sağlık sorunları yüzünden bulunduğum ilden farklı bir ile patronumun aracını alarak yola çıktım. Otomatik vites golf doğrusu kaç model ya da kaçıncı seri golf olduğunu bilmiyorum. Söylediğim gibi ihtiyaçtan dolayı aldım. 800 kilometre dua ederek Allah'ım sahibine sorunsuz ulastiriyim diye gidip geldim tam evin önüne geldim. Allah'ım sana şükürler olsun dedim . Kızımı kucagima alıp eve bıraktiktan sonra geri inip arabayı calistirdim garaja koyayım diye bir de ne göreyim ekranda aşağıda resimdeki uyarı çıktı ne yaptıysam uyarı gitmedi . Ben hızlı araba süren biri değilim zaten emanet olduğu için çok dikkatli sürdüm P R D triptonik Sürmen arabayı bu üçünün arasında gittim geldim . Lütfen yardım edebilecek biri varsa bilgilendirsin beni. Geceden beri soğuk yerler dokuyorum. Eve geldim ama hiç uyumadım. Lütfen yardımcı olun.
    Acil yardım lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar. Aynı sorunu 2014 1.2 tsi dsg aracımda bende yaşadım. Uyarı anlık çıkıyor kayboluyordu. Sorun sizle ilgili değil. Muhtemelen araç sahibinin kullanımında da aynı uyarıyı vermiştir ancak dediğim gibi anlık çıkıp kaybolduğundan görmemiştir, önemsememiştir. Bizde vites kolu değişti sorun ortadan kalktı, kronik sorun bence çünkü ustaya sorunu söylediğimde aracın modelini kendisi bildi :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.