Şimdi Ara

Acil Yardım - Dark DK-NT-WDN300HP2A vs TP-LINK TL-WN8200ND

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu 2 ürün arasında kaldım ve çıkamıyorum işin içinden.
    Dark ürününde 2R 2L diyor(her bir anten hem L hem R), TP-LINK ürününde ise R ve L için 2 ayrı anten var ve 150 mbps nin üzerine çıkınca aktif oluyormuş 2. anten. Dark marka ürünleri bilmiyorum o yüzden çok çelişkiye düştüm ve yarım saat içerisinde sipariş vermek istiyorum ürün elime yarın ulaşsın diye. Güçlü bir kapsama alanına sahip olmasını ve gördüğü ağa bağlanabilmesini istiyorum cihazın. TP-Linkte kopma sorunu yaşayan arkadaşlar da varmış ancak Dark içinse yorum bulamadım bu yüzden onda durum nedir bilemiyorum. Kullanan yada bilgili olan arkadaşlar varsa sizce hangi ürünü tercih edeyim acilen cevaplarsanız çok sevinirim...

TP-LINK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heart06 -- 1 Şubat 2016; 15:06:19 >

• Cevap gelmeyince Dark ürününü sipariş verdim, bu kararı almamda 2 etken rol oynadı.
    1) TP-Link te 2 anten aynı anda aktif olmuyor, belirli bir bağlantı hızında biri(150 mbps) bu bağlantı hızının üstünde diğeri aktif oluyormuş. Bu durum kafamı karıştırdı, biraz araştırdım ve örn. dışarı anteni alıp takacak olsam birine, ilk 150 lik kısımda çalışana takmam lazım ve diğer anten yine işe yaramayacak ancak Dark ürününde antenlerden birini çıkartıp dışarı anteni takarsam bir anten içeri bir anten dışarıyı tarayabiliyormuş. 2 yollu bağlantı diyorlar buna 2L 2R yazan
    2) Kali Linux (BlackTrack OS) TP-Link'in çipsetini desteklemezken Dark'ınkini destekliyormuş.

Ürün muhtemelen yarın elime ulaşır test etmeye çalışırım. Memnun kalmazsam değişim isterim TP link ile sipariş verdiğim siteden :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.