Şimdi Ara

Acil Yardım! Bilgisayar kendi kendine reset atıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi günler arkadaşlar sistemimi geçen ağustos ayında aldım. bu sorun ilk aralıkda oldu. servise verdim. anakart ve kasanın yenisini verdiler. şimdi tekrardan aynı sorun oldu. tekrardan servise verdim bilgisayarı. bilgisayar yüke bindiği zaman kendine reset atıyor. bazen hemen atıyor bazen 30-40 dk sonra atıyor. mesela overwatch oynuyorum 30 dk sonra atıyor. bazense oyuna girer girmez atıyor. bazende dizi izlerken atıyor.

Sistemim:
    Kasa: HAF 912 Combat 750W Cooler Master
    Anakart: MSI 970 Gaming
    İşlemci: Amd FX 8300
    Ekran kartı: Radeon 290X
    Ram: Gskills 2x4 2100 Mghz
    Harddisk: WD Caviar 1 TB Blue
    SSD: Samsung 750 EVO 250 GB
    İşlemci Soğutucu: TX3I Cooler Master

• Hard diskinizi Bad Sectorlere karşı tarayın, HD Tune kullanabilirsiniz. Taramayı hızlı yapmayın, istediğiniz sonuçları elde edemeyebilirsiniz. MemTest ile de RAM'lerinizi tarayın. Sorunun bu ikisinden birinde olması muhtemel. Sonuçları bildirin lütfen.
  • Vatan PSU yu servise yollamış. Servisden geldiğinde sorun hala devam ederse dediklerinizi yapacağım hocam. başka türlü ne olabilir yardımcı olabilirmisiniz.
  • Başka fikri olan varmı arkadaşlar.
  • PSU'dan olabilir diyecektim konuyu okurken, zaten vatan göndermiş servise. Umarım çözülür sorununuz.
  • Bu 2. sefer oluyor. Bir daha olmamasını sağlamak için ne yapmalıyım sizce
  • xray351 X kullanıcısına yanıt
    3.Sefer Oldugunda Degişim Ve Para İadesi Hakkınız Dogar O zaman Corsaır gibi kaliteli markaların Psusu İle Gerekirse üstüne para verip degiştirebilirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.