Şimdi Ara

acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar mitsubishi electiric msz-ge deluxe power inverter modelini aldım ama bu klimanın istediğim saat te açılıp istediğim saatte de kaptma özelliğini yapamadım bir yardımcı olur musunuz?

şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar

• hayirlı olsun. nasıl memnunmusun? ısıttma durumu nasıl? Zibro alacaktım bir arkadaş midea üretimi yani fason dedi ben de markasıyla üretimi aynı olan bir mitsibushi kaldı onu alacam sanırım. bir de york var ama onun hakkında tam bilgi bulamadım forumda.
  • kardeş ben dediğim gibi yeni aldım. ısıtması falan mükemmel ve acayip sessiz makina hatta geçen misafir geldi kaloriferleriniz niye bu kadar çok yanıyor dedi. hayır klima çalışıyor dedim inanmadı klima sesini duymamışlar düşün. ben şöyle diyim diğer klimalarla ilgili bilgim yok sen karşılaştırmanı yaparsın ama ben evime bir daha klima alıcak olsam mitsubishi elec. başka klima sokmam eve öyle diyim sana ama işin ucuda maddiyata dayanıyor tabi karar senin.
  • kaç binlik aldınız acaba? oda kaç m? antalyadayım ben 26 m2 oda ge35 ile ge 42 arasında kaldım.
  • Keşif yaptırınız, bana göre 42 olan harika olur.
  • Hazır konu açılmışken sorayım, bu cihazlarda kumandanın pil değişimi nasıl yapılıyor? Ben pil yuvası falan göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mat35

Kullanma kulavuzunda gösteriyor.
    3 sayfa.

http://www.klimaplus.com.tr/getattachment/3a8a4e70-4c80-47a9-9304-30764f08fb9e/homepage.aspx

Arkadaşım link için çok teşekkür ederim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.