Şimdi Ara

ACİL!!!! Tercihlerim ösym ye iletildi mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Tercihleriniz 25/07/2012 20:09:07 tarihinde başarı ile ÖSYM'ye bildirilmiştir.

yazıyor fakat ösymnin isitesindede Tercihleriniz sistem tarafından başarıyla kabul edilmiştir yazısı diyor bende böyle bir yazı yok kafayı yiyecem sabahın köründe ne olur yardımcı olun

• biri cevap versin lütfen
  • bende de oyle bir yazı yok daha onaylanmamıştırki ... nerde yazdğını gördün ki o yazının

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superworm -- 4 Ağustos 2012; 7:07:56 >
  • düzgünce anlatsana fazla bişiy anlamadım

2012 ÖSYS Tercihleri
    Tercihleriniz 02/08/2012 22:00:51 tarihinde başarı ile ÖSYM'ye bildirilmiştir.

bende böyle bir yazı var sende yok mu
  • bendede öyle bir yazı var başarı ile bildirilmiştir diye. fakat ösymnini sitesinde şöyle yazıyor:http://www.osym.gov.tr/belge/1-13625/2012-osys-tercih-islemlerinin-tamamlanmasi-02082012.html
  • edit: kardeşim o sanırım şey... sen tercihlerimi bildirdim devam etmek istiyorum butonuna basınca gelmişti o yazı sonra bu belge geldi sayfaya işte ondan bahsediyor bu ya .. sen de abartma o kadar.. hatırlaştın mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superworm -- 4 Ağustos 2012; 7:14:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: superworm

edit: kardeşim o sanırım şey... sen tercihlerimi bildirdim devam etmek istiyorum butonuna basınca gelmişti o yazı sonra bu belge geldi sayfaya işte ondan bahsediyor bu ya .. sen de abartma o kadar.. hatırlaştın mı ?

ne bileyim 2. senem bide elim ayağım titredi resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haşin Erkek

quote:

edit: kardeşim o sanırım şey... sen tercihlerimi bildirdim devam etmek istiyorum butonuna basınca gelmişti o yazı sonra bu belge geldi sayfaya işte ondan bahsediyor bu ya .. sen de abartma o kadar.. hatırlaştın mı ?

boşa heyecanlanma ... bi b*kluk olsaydı şu an 2mizle birlikte 918 küsür öğrencinin de olmuştu.. o sadece .. biraz daha ayrıntılı yazıp bildirilmiştir yazsalardı sorun olmazdı
  • quote:

quote:

quote:

boşa heyecanlanma ... bi b*kluk olsaydı şu an 2mizle birlikte 918 küsür öğrencinin de olmuştu.. o sadece .. biraz daha ayrıntılı yazıp bildirilmiştir yazsalardı sorun olmazdı

bide 2 ağustosta yayınlıyor ben ta 25 inde yapmışım ilk gün yayınlar insan ne gerizekalı bir kurum

• quote:

quote:

quote:

quote:

bide 2 ağustosta yayınlıyor ben ta 25 inde yapmışım ilk gün yayınlar insan ne gerizekalı bir kurum

burası türkiye alışırsan yaşarsın alışmazsan seni harcarlar

• aynı şey zaten la.
    ben de 2 haftadır hep seninki gibiydi her gün tercih değiştirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: demokan01

aynı şey zaten la.

yani sorun yok demi başarı ile bildirildi yazacak ? ne bileyim hocam şuan hala 3.5 atıyom
  • quote:

quote:

aynı şey zaten la.

yani sorun yok demi başarı ile bildirildi yazacak ? ne bileyim hocam şuan hala 3.5 atıyom

bak benimkinde :
    2012 ÖSYS Tercihleri
    Tercihleriniz 02/08/2012 19:08:17 tarihinde başarı ile ÖSYM'ye bildirilmiştir. yazıyor

• quote:

quote:

quote:

aynı şey zaten la.

bak benimkinde :
    2012 ÖSYS Tercihleri
    Tercihleriniz 02/08/2012 19:08:17 tarihinde başarı ile ÖSYM'ye bildirilmiştir. yazıyor

teşekkürler. Peki ösymde neden öyle bir yazı çıkmalı diyor hala kafam ona takıldı

• şaka mısın ya başarıyla bildirilmiştir yazıyor işte
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.