Şimdi Ara

Acil Televizyon Tavsiyesi Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 55 inç civarlarında LED TV almak istiyorum. Ayrıca LED önerir misiniz? Yoksa LCD, Plazma falan mı alayım? Dahili uydu alıcısı olsun istemiyorum. Smart özelliği olsun. Çok da pahalı olmasını istiyorum. Philips ve LG alma taraftarıyım. Panasonic de olabilir. Sharp, Sony pahalı. Samsung'a ise güvenmiyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Fiyat performans ürünü olursa çok iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andrei Rublev -- 18 Mart 2014; 16:46:23 >

• Andrei Rublev kullanıcısına yanıt
    Bütçe aralığı belirtilmemiş
    Örnek model Panasonic STW60 plazma
    LG için LA860 gibi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • baybarut kullanıcısına yanıt
    Valla hocam Lg, Panasonic ve Philips arasında gidip geliyorum. 55 inç, smart ama uydu alıcısı olmasa da olur. 1500-2000 arasında var mıdır?
    55" paneller ortalama 2500TL'den başlıyor
    Belirttiğiniz aralığa 47" bakabilirsiniz,LG'nin LA620'si ve ya LA640 modeline bakabilir;
    Philips 4-5-6 serileri olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aceleniz yoksa smart için yeni modelleri bekleyin. Lg tv lerle beraber webos yazılımı geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düğünüm Haziran'da hocam. Çok acelem yok henüz. Yazılım hakkında bilgi verir misiniz hocam? Pek bilgim yok da.

Bir de yeni çıkacak smartlar pahalı olmaz mı hocam?
    Şurada küçük bir incelemesi var:
    http://www.donanimhaber.com/televizyonlar/haberleri/LGden-WebOS-isletim-sistemli-akilli-televizyon-on-inceleme.htm

Daha hızlı ve kararlı çalışanı diyelim.

Fiyat konusunu bilemeyiz, dünya kupası nedeniyle süper indirimler de gelenilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzelmiş hocam bu teknoloji. Acaba çok pahalı olur mu yeni nesil ürünler? Mayıs sonuna kadar bekleyeyım ben en iyisi.
    Bilemiyoruz hocam. Geçen sene Nisa-Ağustos ayları arasında dolar devamlı arttı ama Tv ler temmuzdan sonra düştü. Ocaktan sonra Şubatın ortasına kadar yine aynı oranda arttı ama bu sefer tvler de arttı.

Yeni fiyatlandırmaları sadece markaların yöneticileri biliyor ama dünya kupası bir umut işte herkeste.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.