Şimdi Ara

Acil Sponsor Host Arıyorum Arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Freewebdot Türk IP lerini banladı arkadaşlar biz de açıkta kaldık..yardım edecek host firmalarından yardım istiyorum 100mb alan 3gb bw verebilecek arkadaşlarımın yardımlarını bekliyorum..Banner reklamı yapılır..Site mysql tabanlı..Bu mübarek günde yardımlarınızı esirgemeyin.

• Siteniz nedir, ne içeriklidir, kendinize ait bir domainiz var mıdır? Bunlar açıklığa kavuşmadan sponsor olmaya kalkan firma da bana göre ciddiyetsizdir. Bu konularda bilgi verirseniz belki ilgilenen çıkar.
  • ADAMER Web Technologies (www.adamer.com.tr) olarak size yardımcı olamak isterin. bu forumda şu anda 7 web sitesine ücretsiz ev sahipliği yapıyoruz.

Sizden ricam siteniz hakkında lütfen burdan biraz bilgi iletiniz..

Saygılarımla..
  • sitemiz ilk başta asp tabanlı bi portaldı,fakat 2 hafta önce php tabanlı vbulletine geçtik..Divx Film,Oyun ve Video klip Ağırlıklı Bi forum sitesi,büyüyen bi forum sitesi.kendimize ait tabiki domainimiz var. ..Eğer yardımcı olursanız çok seviniriz..teşekkürler ilginiz için..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavirex -- 8 Ekim 2006; 0:38:18 >
  • vbulletin lisansınız var mı peki...
    yok yani merak
  • lisanslı kullananlar parmakla sayılacak kadar az,bence tabi..yardım eden arkadaşlara teşekkürler..bi yardımcı buldum..Freewebdot kurbanlarına geçmiş olsun..
  • @mavirex

Sana elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmak isterim hatta fazlası ile ama sorun şu vbulletin lisanssız kullanıyorsun. Benim açımdan sorun değil ama vbulletinişi çok sıkı tutuyor licensing@vbulletin.com dan nerdeyse haftada 3-4 şu siteyi kapatın mesajı alıyorum. yani gerçekten çok sakat oluyor. sizi güvendirip bir gün kapatmakta istemem. vbulletin dışında lisansız bir siteniz olursa hiç konu açmayın direk beni bulun ben destek sağlarım size..

Saygılarımla..
  • çok teşekkür ederim arkadaşlar ilginiz için..vbulletin konusunda haklısın usta.yardımlarınızdan dolayı hepinizden Allah razı olsun..
  • Ben teşekkür ederim, dediğim gibi vbulletinden vazgeçersen haber ver bana yardımcı olurum

Saygılarımla!..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.