Şimdi Ara

acil...mitsubishi inverter 1200 klima

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar bir konuda yardıma ihtiyacım oldu. Mitsubishi inverter 1200'lük klima 20 m2 salonu ısıtabilir mi? bu konuda bilgi sahibi olan varsa lütfen beni bilgilendirir misiniz?

• Kardeş evin izolasyonu iyise alabilirsin fakat izolasyonu kötü ise inverter klima oda ısısını yakalamak için yüksek devirde çalışacağından tasarruf edim derken sürpriz faturalarla karşılaşabilirsin.Ayrıca hangi klimayı almayı belirtmemişsin ısıtma amacıylada kullanacaksan Mitsubishi'nin krigmane serileri ısıtmada ciddi alternatif olarak General-Fujitsu klimalarada bakabilirsin ısıtmadada çok ciddi klimalardır tercih sizin.
  • Merhabalar
    22 m2 salonuma mitsubishi krigamine msz-fd35va modelini taktırdım 1 aydır kullanıyorum evimde kedimde olduğundan
    salon kapısını kapatamıyorum. buna ragmen ısıtma performansı bence gayet başarılı kolidor mutfak ve yatak odasının bile soğukluğunu baya bir kırıyor. salonu sıcacık yapıyor 23 derecede kullanıyorum ayarını.
    tavsiye edebilirim bu modeli tabi arkadaşların belirttiği gibi yalıtım önemli. tabi yaşadığın şehirde. ben izmirde yaşıyorum. bana yetip te artıyor bile ısıtma performansı.
    iyi günler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.