Şimdi Ara

Acil Media Player Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar işlerim nedeniyle fazla araştırma fırsatım ne yazık ki olmuyor. Yinede araştırmaya çalışıyorum. Sizlerden ricam tavsiyede bulunmanız. Almak istediğim cihazda olmasını istediğim hemen hemen en temel özellik video formatlarını sorunsuz bir şekilde açsın ve 46 inç Panasonic tv ile uyumlu olsun. 3D gibi bir özellik tv de olsada kullanmıyorum o yüzden 3D oynatma vs gereksiz. Eğer mümkünse windows kurulu pc'mden wi-fi üzerinden usb ile hiç uğraşmadan filim dizi vs oynatabileyim. Cihazdan torrent indirme vs gibi özellikleri çok önemli değil.

Dediğim gibi iki isteğim var.Bir sorunsuz mkv vs. gibi bütün dosyaları sorunsuz oynatsın ve eğer mümkünse wi-fi üzerinden olsun. Yinede bu bir sorunsa dert değil usb ile aktarım yaparım.

Ayrıca yeni İpad aldım. Bu Apple TV hakkında da pek bir bilgim yok önerirmisiniz ? Yoksa daha doğru duzgn sağlam bir media player mı almalıyım ? Dediğim gibi görüntü aktarmak oymuş buymuş youtube muş derdinde değilim. Sadece torrentten indirdiğim filimleri sorunsuz bir şekilde oynatsın.

Şimdiden ilginiz ve tavsiyeleriniz için teşekkürler.

• Yokmu önersisi olan ?
  • benim kullandıklarım içersinde en çok dune hd media playerdan memnun kaldım.şahsen onu tavsiye ederim.
  • Tavsiyeniz için öncellikle teşekkür ederim. Önereceğiniz bir model mevcutmu ?
  • dune hd 101 ve 301 modellerinde 3d falan yok ama artık yeni guncel modeli var 303d.
    2.el olarak 101 veya 301 alabilirsin ama guncel olsun diyorsan sıfır olarak 303d veya daha buyuk kasa olan hd base 3d alabilirsin.
    wifi üzeirnden yuksek ölçekli filmlerin streamlerinde sorun yaşabilirsin.sadece dune için demiyorum.hepsi için.kabloyla daha sağlıklı olur.

dune hd 303d yeterli olacaktır sana.
  • her ne kadar akortek dandik bir firma olsada ürünleri bitçok yönden başarılı
    en azından fiyat/performans olarak iyi
    istediğiniz özellikleri fazlası ile karşılar ama umarım aldıktan sonra ürünle ilgili sorun yaşamazsınız.
    servis konusunda çok başarısızlar.

minimania3d tavsiye ederim.

dark diye aratın bulursunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.