Şimdi Ara

Acil Honda civic 2006 es yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Akadaşlar uzun zamandır araç bakıyorum (Hatta civic mi city mi diye sormuş gereken cevabı almıştık). 2. el civicler içinde 2006 es sonruuf deri koltuklu 16.000'de hatasız. boya koruma ve ses yalıtımı var. Ben 26.000 verdim o 27.000 istedi Bende fiyatı arttırmadım. 27.0000 bu araç için nasıl fiyat. 26.500'e alsak iyi olabirmi? ne dersiniz.

• bence surooflu ve bu km de ise fiyatı iyi sayılır gibi duruyo.ama yeni civicler çıktığı için eskilerde yaşanılması gereken değer kaybı elden satışlarda yaşanmasada galericilere vs.satışlarda buyuk farklar oluşmakta.yani aldıgın aracı bence bir galericiye sor kaça alıyomuş.benim yeni civic premiumu bile 30000ytl ye zorla sattım mecburiyetten.bence eski civic için biraz yuksek bir rakam ama piyasası bu civarlarda gidiyo 27binytl iyi 26500yaptırısan tabi iyi olur.ama benim o araca verecegim en fazla 25bin ytl dir o ayrı konu....saygılar
  • Yeni civic dream sattlılar 29'a anında gitti. Yetişemedim. Senin araca rahat 32.000 verirdim ama kısmet değilmiş. Bende fiyatı yüksek buldum. Onun yerine 10.000 de megane II dizel sportway var. 27.500'a. sanki daha akıllıca gibi geldi ama Civic de her zaman aklıma takılan bir araç.
    Bu ara 2. el fiyatları ölü diyenler ya yanılıyor ya da ben nedense bulamadım. Kimse fiyat inmiyor oldukça garip bir durum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tilki01

Yeni civic dream sattlılar 29'a anında gitti. Yetişemedim. Senin araca rahat 32.000 verirdim ama kısmet değilmiş. Bende fiyatı yüksek buldum. Onun yerine 10.000 de megane II dizel sportway var. 27.500'a. sanki daha akıllıca gibi geldi ama Civic de her zaman aklıma takılan bir araç.
    Bu ara 2. el fiyatları ölü diyenler ya yanılıyor ya da ben nedense bulamadım. Kimse fiyat inmiyor oldukça garip bir durum.

dostum ben acilen satmak zorunda kaldığım için galeriye vermek zorunda kaldım.zamanım olsa en az 32ye satardım ama nasip değilmiş.şuanda yeniden alabilmek için 2.ele bakıyorum ama hem yok hemde oluncada fahiş fiyatlar soluyolar..hayırlısı
  • düşünürseniz 2005 mayıs çıkışlı es full sunrooflu park sensörlü bej renk 20000 de 26000 istiyoruz. ankara'da. ilgilenirseniz mvasik@hotmail.com
  • bence süper kaçmaz

civic ikinci elde değer kaybetmez, 27000 biraz fazla olabilir ama 26000 iyidir derim

civic almayanların hali
  • mvasik sana mesaj attım bir kontrol et istersen.
  • İNŞ KAFANA UYGUN EN İYİ ARABAYI ALIRSIN DİYORUM CİVİC DEN VAZGEÇTİN SANIRIM AMA BÜTCEYİ ZORLUCAKSA BOŞVER BAKTIĞIN CİVİC TEMİZ KAZASIZ BELASIZSA 26MİLYAR İİ FİAT
  • 2005 ini 25.500 e ben almak üzereydim kaçırdım. 2006 sını 26.000 düşürtebilirsen kaçırma derim..
  • 26.000 ytl uygun, ama ekspertiz yaptırmadan sakın almayın, geçen bir arkadaşım 2007 city 3000 km de alacaktı servise ekspertize götürdük bi baktık araç pert olmuş dışarda toplamışlar...

quote:

Orjinalden alıntı: tilki01

Akadaşlar uzun zamandır araç bakıyorum (Hatta civic mi city mi diye sormuş gereken cevabı almıştık). 2. el civicler içinde 2006 es sonruuf deri koltuklu 16.000'de hatasız. boya koruma ve ses yalıtımı var. Ben 26.000 verdim o 27.000 istedi Bende fiyatı arttırmadım. 27.0000 bu araç için nasıl fiyat. 26.500'e alsak iyi olabirmi? ne dersiniz.
  • Evet arkadaşlar 26.000 bence de uygundu ama vatandaş 27.000 de ısrar etti ben de almadım. sonra 27.500'e satmış. gazetelerden 2006 esleri takşbe aldım. daha 27 diyen de görmedim. hepsi 28.500 istiyor. çılgın gibi 30.000 diyen bile var. ben mi 2.el fiyatlarını bilmiyorum satıcılar mı çok istiyor hala anlamadım.
  • 2006 da diretme bence cok güzel 2005 ler var arabam.com da falan takip edersen. Hem fiyatlarıda daha uygun.
  • aynı dertten ben de muzdaribim. galiba hep tok satıcılar bu aralar ilan veriyor. ayrıca sanırım nette ilan vermek kolay ya herkes kendini galerici gibi ev ortamından para kazanayım bir kek çıkar diye düşünüyor. ancak yanıldıklarını kısa zaman sonra anlarlar. civic çok tutuldu ya zannediyorlar prim yaptı geçen seneden daha fazla istiyorlar. oysa artık her araba değer kaybetmeye mahkumdur bence, nede olsa rekabet ve her yıl artan teknoloji nedeniyle aynı bilgisayar fiyatları gibi düşecektir.
    beklemeyi blirsek sıkışınca nasıl düştüklerini görürüz diyorum.
  • bende yakında elimdeki arabayı satıp yeni civic hb alacam inşallah...
    şu an 2005 es biniyorum .28500 km 25.000 ytl bırakacam....
    ama şimdi değil birkac ay sonra malum yenisi bayağı tuzlu aradaki farkı toparlamaya calışıyorum..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.