Şimdi Ara

(ACİL) Bu bilgisayar alınır mı? (Gittigidiyor)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeğenim için oyun bilgisayarı almayı düşünüyordum. Çok da bütçem yok. İnternette dolaşırken gittigidiyordan ikinci el oyun bilgisayarları gördüm. neden ikinci el olmasın dedim... Aşağıdaki linkteki bilgisayara karar kıldım. Sizce alınır mı? Acil cevap bekliyorum. Bu aksam siparişini verecem. Gelince bir bakıp kendime almayı da düşünüyorum aslında. Yorumlarınız çok kıymetli. Şimdiden çok teşekkürler...

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/hp-full-sistem-oyun-bilgisayarlari-sifir-e-karti-100892880

• Oyun oynanmaz bunda artik. Parcalar cok cok eski.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mi-zah

Arkadaşlar yeğenim için oyun bilgisayarı almayı düşünüyordum. Çok da bütçem yok. İnternette dolaşırken gittigidiyordan ikinci el oyun bilgisayarları gördüm. neden ikinci el olmasın dedim... Aşağıdaki linkteki bilgisayara karar kıldım. Sizce alınır mı? Acil cevap bekliyorum. Bu aksam siparişini verecem. Gelince bir bakıp kendime almayı da düşünüyorum aslında. Yorumlarınız çok kıymetli. Şimdiden çok teşekkürler...

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/hp-full-sistem-oyun-bilgisayarlari-sifir-e-karti-100892880

googleye atom bilişim yaz daha üst modelleri var onları alabilirsin

• Oynayacağın oyun max Gta San Andreas
  • ciddi misiniz arkadaşlar? :S bir arkadaşıma sordum. o fena değil kullanılabilir demişti... Peki tavsiye edebileceğiniz neler var? Çok da heveslenmiştim...........
  • Cidden işe yaramaz ve bu parayı etmez.İşlemci benden yaşlı

Bütçenizi söyleyebilir misiniz acaba?
  • Max payne 2 den üstü imkansız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tablet yerine bunu düşünmüştüm yeğen için.. Kendim için de, sistem fena değil diye düşündüğüm için grafik programlarını çalıştırır (fotoshop, flash, corel) sanmıştım....
  • Yeğeni internet kafelerden toparlıyoruz. Bir tablet alayım da evde oynasın diye düşünmüştüm en başta. Sonra gittigidiyorda bu bilgisayarı görünce fikrim değişti. Neredeyse aynı paralara masaüstü bilgisayar.... Bilgisayarı incelerken kendi bilgisayarımın da yetersiz olduğunu düşünmeye başladım. Bu aralar biraz grafik programlarıyla ilgilenmeye başladım, benim acer 5610z laptop pek tat vermiyor. Kendime de bir tane alırım demiştim...

Yoksa şu aralar pek fazla bir bütçe ayıramayacağım. En fazla 500 diyelim hadi. Tam bir sistem için... Tavsiye edebileceğiniz bir bilgisayar var mı? Link verebilir misiniz? güvenebileceğim bir ikinci el de olabilir....
  • ucuz yönlü bu varhttp://www.atombilisim.com.tr/HP-DC7900-CORE-2-QUAD-2GB-RAM-320-HDD-17-HP-LCD-FULL-SET,PR-409.html

• Teşekkür ederim hocam. Ekran kartı hakkında bilgi verilmemiş galiba.. Yorumunuz nedir? Bir de ince kasa mı, normal kasa mı? hangisi tercih edilmeli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mi-zah

Teşekkür ederim hocam. Ekran kartı hakkında bilgi verilmemiş galiba.. Yorumunuz nedir? Bir de ince kasa mı, normal kasa mı? hangisi tercih edilmeli?

ince kasaların bazı parçaları bulunmayabiliyor güç kaynagı parçası gibi ama normal kasalarda öyle sorun olmaz ekran kartı bilgisi yokda en kötü bi ekran kartı ekletip güzel bilgisayar olur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.