Şimdi Ara

(Acil)Bir modemden diğerine bağlantı vermek??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu an elimde bir adet laptop bide desktop var:).Laptop internete wireless üzerinden desktop ise normal olarak bağlanacak ee normal dimi??Peki bu nasıl olacak sorunum:
    Elimde iki adet modem var biri ZyXEL marka bildik tek port modem
    diğeri ise TRENDnet markalı amerikan modemi(wireless+4port) ne güzel dimi bütün iş bunla hallolur gibi sanki ama bu wireless olan amerikan modeminde sadece " wlan " ve güç girişi var bi aç kapa düğmesi bile yok:)Standart bizim hat girişimiz yok???

Ben bu durumun altından nasıl çıkabilirim??ZyXEL den çıkan lan kablosunu TrendNet olanın(wireless) wlan girişine soktum sonra bir portundan desktop a bağlantı verdim ama sonuç hüsran:( ne desktop ne de laptop internete girebildi:( Bu sorunu yarın öğlen olmadan halletmem lazım yoksa dayımın laflarından kaçamam:( :) lütfen acil yardım... Öğleden sonra yokum!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ireMaN -- 18 Ağustos 2007; 11:38:29 >

• labirent gibi yazmışın valla. kafam karıştı. en iisi yarın sabah kalk adam gibi bi modem al
  • :) mantıklı ama kaçmak ayıp olur bu işi kaçmadan yapmak lazım.

Wireless olan modem 4 prot bide + wirelss var işte ama bizim lan kablosunun ufak versiyonu olan hat kablosu için giriş yok( telefondan gelen kablo ). bitanede tek port ZyXEL modem var bundan ötekini hattı taşımamız lazım??? acele cevap yazarsanız sevinirim..
  • zyxel modeminde keşke bir port fazla olsaydı sorunun çözülürdü...bence airties rt205 marka bir modem al işini görecek ve iki pcnde nete sorunsuz bağlanıcak
  • Bilgisayar benm değil oyüzden modem değiştiremem :(daha güzel bi yol gösterecek kimse yokmu??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.