Şimdi Ara

açık ve net başkan > fatih terim .!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdi ohaa başlığa bak diyeceksiniz bu büyüklük başarı saygınlık vs. anlamında değil .

koskoca galatasaray ailesinin vekil edip seçtiği bir başkan var galatasaray spor klübü başkanı ünal aysal

bu adam rütbe olarak fatih terimden daha üstün ve şuanda inanın olay sen mi büyüksün benmi olayına döndü

ünal aysal 3 yıl daha başkan fatih hoca 1 yıl daha aslan geriye 2 yıl boşluk kalıyor

ünal aysal da milli rahatsızlıktan dolayı ben burdaysam sende burda ol diye 2 yıl uzatma teklif ediyor fatih terimde o mükemmel egosuna dayanara bu güne kadar 1 er yıl gidiyoduk lşimdi niye 2 diyor

kos koca galatasaray başkanıda ezilecek hali yok ya sen bir teknik ekipsin şuanda benim sözleşmem daha uzun diyor resti çekiyo

48 saat içinde kararını ver çocuk oyuncağı değil bu diyo ki ünal aysal acayip profesyonel birisi artislik yapmaya gelmez

yani fatih hocaya diyoki kaşıntın ne derdin ne hadi bakalım çıksın ortaya diyo aslolan galatasaraysa buyur sözleşme 2 yıllık 48 saati içinde kararını ver bildir bizde sezon sonunda yeni hoca bakmak için ciddi çalışma başlatalım diyor açık net olay budur

yanlışmıyım gençler ?

• Fatih Terim şu an bu kulüp içerisinde yer alan herkesten büyüktür, içeriği okudum fakat rütbe olayı değil bu.
  • ya ne hikmetse bugüne kadar gündeme gelmeyen sözleşme uzatma teklifi milli takım ortaya çıkınca geliyor, ne kadar çok istiyormuş ünal başkan fatih terim'le çalışmayı gözlerimi yaşarttı bu teklif gerçekten.

fatih terim > başkan+tüm yönetim kurulu. bu daha net.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrjeona

Fatih Terim şu an bu kulüp içerisinde yer alan herkesten büyüktür, içeriği okudum fakat rütbe olayı değil bu.
    nedemek rütbe olayı değil sen git blabla san tic ltd şti de işe gir 10 yıllık personel ol sonra yönetim krulu değişsin ama sen hala orada kal , sonra genel müdürüne de ki ben bu sözleşmeyi imzalamam senmi büyüksün benmi de

o genel müdür seni napar biliyomusun ????

canım kardeşim al şu tazminatı hadi bak 90 a 190 kapı var orda ordan çıkış yap der güldürmeyin beni ya galatasarayı 2 kere satan kimdi kardeşim ??????

• quote:

Orijinalden alıntı: _UETS_

nedemek rütbe olayı değil sen git blabla san tic ltd şti de işe gir 10 yıllık personel ol sonra yönetim krulu değişsin ama sen hala orada kal , sonra genel müdürüne de ki ben bu sözleşmeyi imzalamam senmi büyüksün benmi de

canım kardeşim al şu tazminatı hadi bak 90 a 190 kapı var orda ordan çıkış yap der güldürmeyin beni ya galatasarayı 2 kere satan kimdi kardeşim ??????

Alıntıları Göster
    Galatasaray > Geriye kalan her şey..

• quote:

Alıntıları Göster
    Fatih Terim kimseden büyük değildir. Başarılı bir teknik adamdır benim gözümde. Ama Galatasaray devamlı başarı istiyorsa Fatih Terim ile devam etmemeli. Belli bir strateji yok. Geleceğe yönelik planlar yok. Vur gülüm kır gülüm ile oynuyoruz. Benim fikrim bu yönde. Düzeyli eleştirelim lütfen eleştireceksek.

• quote:

Fatih Terim şu an bu kulüp içerisinde yer alan herkesten büyüktür, içeriği okudum fakat rütbe olayı değil bu.

Taraftarın gözünde son yaşananlardan evel öyleydi. Ama Terim'in sözleşme yenilememesi onun için kötü oldu. Taraftar dışında da Aysal>Terim durumu aslında olması gereken bir durum. Malzemeci nasıl kulübün elemanıysa Fatih Terim'de öyle. Sadece taraftar çok seviyor diye rahattı. Ama şimdi sözleşme yenilemezse, taraftarın gözünde biter çünkü gönderilmedikçe gitmem demişti. Yalan söylemek işleri onun açısından bitirdi. Bunun dışında birader Aysal kulübün başkanıdır. İster 10 sene sözleşme imzalatmak ister, ister 1 sene imzalatmak ister. Sonuçta Terim'in patronu o. Terim'in buna karşı çıkmaya hakkı yok. He var. Profesyonellik bu isterse imzalamaz. Ama madem Galatasaray'ı değil kendini düşünüyorsun o zaman neden taraftarı arkana almak için gönderilmedikçe gitmem diyorsun?

• quote:

terim milli takımla anlaşmış

sözleşme yenilememesinin ayak sürümesinin nedeni bu.

daha fazla para daha fazla yetki vs vs.hayırlı olsun.

ben burda aysali hâkli buluyorum terim ne olduda 2 yillik anlaşma diyor ne olduğu belli değilmi .sen git her türlü saçmalığı yapan federasyonla işbirliği yap .zamanında zaten demişlerdir terime gel hoca diye oda kabul etmiş demekki yoksa Abdullah avcıyı yollmazdı federasyon. terim deseki benim sözleşmem var sözlerim var .kimse terime gel milli takıma demez.

açık ve net terim gs ı bıraktı diyorum. zaten çifte şans peşindeydi milli takımı brezilyaya götürürse gs ı zaten bırakacaktı.şimdi oda ya gidemezsem diyordur.

aysal gayet şeffaf diyeceğini fikrini herşeyi söylüyor.bazen hata yapsada her zaman açık ve net.

• quote:

Alıntıları Göster
    ünal aysal mükemmel konuşuyo bence

en kötü şey kararsızlıktır diyor

hocanın görüşüne saygı duyuyoruz

oda bende galatasarayı düşünüyordur dedi

• quote:

Alıntıları Göster
    Yorum atanlar büyüklükten kastı AŞ rütbesi olarak büyüklük.Biri diyor Terim>tüm şirket ne alakası var. Aysal profesyonel adam yok sen mi ben mi olayına girer mi biliyor oda kimin büyük olduğunu ama şirkette daha üstün biri var oda aysal dır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ghonzoo jr.

Yorum atanlar büyüklükten kastı AŞ rütbesi olarak büyüklük.Biri diyor Terim>tüm şirket ne alakası var. Aysal profesyonel adam yok sen mi ben mi olayına girer mi biliyor oda kimin büyük olduğunu ama şirkette daha üstün biri var oda aysal dır.

Alıntıları Göster
    Fatih Terim'i çok severdim ama bu sezon gözümden baya düştü, Galatasaray'ı kullanıyor mu be bu adam? diye düşünmüyor değilim, daha önceden de aynı olay oldu, bıraktı gitti.

Milli takımın başına geçmeyi ne kadarda çok seviyormuş, Aslolan Galatasaray değilmiş onun için, Aslolan Prestij miş bunu öğrenmiş oldum artık.

Egoları ve kendini büyük görmesi yüzünden Aslolan Galatasaray'ın düştüğü şu duruma bakın ya, birde herkesi arkasına almak için neler söylüyor.

Açıkçası artık gitmesi gerektiğini düşünüyorum, bizi basına ve diğer kulüplerin diline bu kadar düşüren ve Galatasaray'ın Başkan'ını küçümseyen biri benim için değersizdir. Bu kim olursa olsun, eğer o kişi Başkan ise ona saygı duyacaksın, duymak zorundasın. O kademeye seni getiren kişinin değerini bileceksin, seni oraya layık gördüyse, sende ona layık olacaksın. Telefonunu açmamak nedir ya?

• Galatasaray>Fatih Terim, başkanın görevi de kulüp menfaatlerine göre hareket etmek.
  • ünal yasal kariyer bakımından daha başarılıdır f.t den .maddi bakımdan demiyorum hayat başarısı bakımından
  • Fatih Terim 1974'te GALATASARAY'a imza attı.
    Ünal Aysal 2011'den bu yana başkan.

Birisi "VEFA" mı dedi.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çikizen

Fatih Terim'i çok severdim ama bu sezon gözümden baya düştü, Galatasaray'ı kullanıyor mu be bu adam? diye düşünmüyor değilim, daha önceden de aynı olay oldu, bıraktı gitti.

Milli takımın başına geçmeyi ne kadarda çok seviyormuş, Aslolan Galatasaray değilmiş onun için, Aslolan Prestij miş bunu öğrenmiş oldum artık.

Egoları ve kendini büyük görmesi yüzünden Aslolan Galatasaray'ın düştüğü şu duruma bakın ya, birde herkesi arkasına almak için neler söylüyor.

Açıkçası artık gitmesi gerektiğini düşünüyorum, bizi basına ve diğer kulüplerin diline bu kadar düşüren ve Galatasaray'ın Başkan'ını küçümseyen biri benim için değersizdir. Bu kim olursa olsun, eğer o kişi Başkan ise ona saygı duyacaksın, duymak zorundasın. O kademeye seni getiren kişinin değerini bileceksin, seni oraya layık gördüyse, sende ona layık olacaksın. Telefonunu açmamak nedir ya?

kaldı ki bir kişinin takımı bu kadar etkiliyor olması ve bu noktaya gelmesi hiç doğru değil.
    fatih terim için konuşmuyorum, herhangi biri için konuşuyorum, galatasaray kişilere bağlı bir kulüp yapısından sıyrılmalı.
    ünal aysal olmazsa takım dağılır, fatih terim olmazsa takım dağılır, drogba oynamazsa takım dağılır.
    artık bunları aşmamız lazım, fatih terim gelinmiş olan noktada galatasaray ı kendine bu kadar muhtaç ediyorsa hatalıdır.

doğrudur fatih terimin kendisi gs yi en zor zamanında aldı bu hale getirdi. ben istemiyorum artık fatih terimin böyle can kurtaran misali
    olaylara müdahale edip burdan beslenmesini, bizim sorunlu zamanlarımızda gelip bizi ayağa kaldırıyor ve sonra bize karşı bunu kullanıyorsa bize zahmet bunuda istemiyoruz.
    fatih terimin bizim için vazgeçilmez olmasını istemiyorum, takım üstünde bu kadar etkisi olmasını istemiyorum.

mümkünse aslolan şeyin her zaman fatih terimin ego su olduğunu görelim artık. seni işe alan aysal'ı yani galatasaray ünvanını taşıyan kişiyle ego savaşı yapıyorsun.
    evet bunu sadece eleman olan birisi yapar.

lütfen gitsin artık ve bir dahada bu takımla ilgilenmesin bu takımın ona ihtiyacı olmasın, takım ona muhtaç durumda kalmak zorunda olmasın. bu şekilde yaşamaktan
    vazgeçsin, aynı senarya milli takım içinde geçerli, milli takım zor durumda yetiş fatih hoca.
    ya hocam bi düşün senin niye böyle bi misyonun var, niye hep zor durumlarda yetiş fatih hoca deniliyor, niye bu role soyunuyorsun.
    yoksa burdan mı alıyorsun gücünü.
    evet bundan alıyorsun ve kullanıyorsun, o yüzden lütfen git.

• quote:

Orijinalden alıntı: hcno

ya ne hikmetse bugüne kadar gündeme gelmeyen sözleşme uzatma teklifi milli takım ortaya çıkınca geliyor, ne kadar çok istiyormuş ünal başkan fatih terim'le çalışmayı gözlerimi yaşarttı bu teklif gerçekten.

fatih terim > başkan+tüm yönetim kurulu. bu daha net.

Bu durum bana da garip geliyor ve kimse sorgulamıyor.Araya da kaynamış bu mesaj alıntılayayım da gözüksün.
  • Terimi oradaki yöneticilerin hiçbirine değişmem. Hepsi gitsin Terim kalsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akşahin

quote:

Orijinalden alıntı: Çikizen

kaldı ki bir kişinin takımı bu kadar etkiliyor olması ve bu noktaya gelmesi hiç doğru değil.
    fatih terim için konuşmuyorum, herhangi biri için konuşuyorum, galatasaray kişilere bağlı bir kulüp yapısından sıyrılmalı.
    ünal aysal olmazsa takım dağılır, fatih terim olmazsa takım dağılır, drogba oynamazsa takım dağılır.
    artık bunları aşmamız lazım, fatih terim gelinmiş olan noktada galatasaray ı kendine bu kadar muhtaç ediyorsa hatalıdır.

doğrudur fatih terimin kendisi gs yi en zor zamanında aldı bu hale getirdi. ben istemiyorum artık fatih terimin böyle can kurtaran misali
    olaylara müdahale edip burdan beslenmesini, bizim sorunlu zamanlarımızda gelip bizi ayağa kaldırıyor ve sonra bize karşı bunu kullanıyorsa bize zahmet bunuda istemiyoruz.
    fatih terimin bizim için vazgeçilmez olmasını istemiyorum, takım üstünde bu kadar etkisi olmasını istemiyorum.

mümkünse aslolan şeyin her zaman fatih terimin ego su olduğunu görelim artık. seni işe alan aysal'ı yani galatasaray ünvanını taşıyan kişiyle ego savaşı yapıyorsun.
    evet bunu sadece eleman olan birisi yapar.

lütfen gitsin artık ve bir dahada bu takımla ilgilenmesin bu takımın ona ihtiyacı olmasın, takım ona muhtaç durumda kalmak zorunda olmasın. bu şekilde yaşamaktan
    vazgeçsin, aynı senarya milli takım içinde geçerli, milli takım zor durumda yetiş fatih hoca.
    ya hocam bi düşün senin niye böyle bi misyonun var, niye hep zor durumlarda yetiş fatih hoca deniliyor, niye bu role soyunuyorsun.
    yoksa burdan mı alıyorsun gücünü.
    evet bundan alıyorsun ve kullanıyorsun, o yüzden lütfen git.

En iyi o olduğu için egosu da olacak hırsı da. Biz Fatih Terimi böyle seviyoruz. Sanki başka adam gibi teknik direktör var Türkiye'de.

• quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

Terimi oradaki yöneticilerin hiçbirine değişmem. Hepsi gitsin Terim kalsın.
    aysal > terim

terim yerine baska hoca galatasaray'i basarilara tasiyabilir. ornek: lucescu
    ama boyle baska bir baskan gelmez.
  • quote:

camiayı temsil eden başkandan büyük değildir kesinlikle.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.