Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (654. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: atom-karınca
1 Kayıtlı Üye ve 13 Misafir (3 Mobil) - 11 Masaüstü3 Mobil
5 sn
69.737
Cevap
2.054
Favori
8.327.040
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 652653654655656
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tom Ford Extreme
    Gio Profumo
    Black Afgano

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • senersongur kullanıcısına yanıt
    sagolasın kardeş
    Tom Ford Extreme
    Gio Profumo
    Black Afgano
    Hugo Boss - Boss (Vanilyaly) [Bs.V]

siparişi verdim bakalım,gelince yorumları yazarım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: deutchwhy22

sagolasın kardeş
    Tom Ford Extreme
    Gio Profumo
    Black Afgano

Begenirsin inşallah.

Parfüm kişisel bir olay.

Siz meyveli tarz falan sevmediniz deyince bunları önerdim.

Hepsi birbirinden farklı tarzdalar.

Ama şahsi fikrim çok güzeller.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    kardeş meyenin dışında olarak,aralarında okyanus,ada,odun,tarcın gibi otantik olanlarda yoktur umarım,varsa yol yakınken değiştireyim secenekleri :D
  • deutchwhy22 D kullanıcısına yanıt
    Afgano dumansı bir kokudur, herkes beğenmeyebilir biraz değişik ama bence fena değil. Kör alıma uygun olmayabilir
  • quote:

kardeş meyenin dışında olarak,aralarında okyanus,ada,odun,tarcın gibi otantik olanlarda yoktur umarım,varsa yol yakınken değiştireyim secenekleri :D

Hocam istediğin bir şeyi söylersen ben de arkadaşlar da yardımcı olacak ama yazdıklarının dışında ne kalıyor ben bulamadım biri yardım etsin :D Azzaro chrome var metal kokuyor olur mu
  • quote:

Benim önerdigim kokular iyi karıştırılmış, hiçbirinde belli bir notanın baskın olduğu koku yok. Bence begenirsin. Yoksa her parfümün içinde bazı notalar var.

Tamamdır aradım hallettk birlikte. Şener hocam senin sevdiğin kokular Ağır kokular. O yüzden bilinmeden alınması riskli. Arkadaşın yaşı 25. Extreme'in ne işi var onda :)
  • arkadaşlar şu parfümleri yorumlar mısınız? odunsu,dumansı,okyanus vs

lacoste red
    armani code
    Burberry Classic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostdawis -- 4 Mayıs 2016; 15:24:51 >
  • Eser bey e ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkürler,daha parfümler gelmeden + kazandı benim için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deutchwhy22 -- 4 Mayıs 2016; 14:34:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rizacan67

kardeşim tamam memnun kalmayabilirsin ama buraya aldığım parfümleri yaz kac fıs sıktığını yaz yazlık mı kışlık mı yaz hemen kalıcı değil kokusu nasıl onuda söyle neden direk kalıcı değil memnun kalmadım diyorsun ki

hugo boss vanilya al 3 fıs sıktım 3 gündür kokusu gitmiyor üstümden bence haksız yorum yapıyorsunuz

quote:

Orijinalden alıntı: meten1903

Hocam sen kokulara alışıyorsundur ondan sana kokmuyor gibi geliyodur şu an eserin listesinde bulunan en hafif kokular bile orjinallerinden bile kalıcı he illaki ısrar edip kalıcı değil ben memnun kalmadım diyorsan 7 tl ye 3 gün kalıcı sıvı satan yerler var oda inanırsan :) loris gibi ordan kafana uyan bitane alır kullanırsın farkındaysan parfüm demedim o şişe içindeki şeylere burada bukadar insan konusuyo paylaşımlar yapıyo yorumlar yapıyo bukadar insan yanılıyor olamaz dimi hergün 100 lerce sipariş gönderiliyo.geriye seni destekleyebilecek tek bir tez kalıyo bütün forum bir olduk sana parfüm satmak için yalanlar söyledik 13.75 i 150 kişi bölüştük :)

parfüm sıkmasını, koklamasını baştan öğrenecek değiliz.

arkadaşlar 4-5 kişi savunma baabında bana cevap vermişler.

bu sizi ilgilendiren bir durum değil, son kullanıcı olarak yorumumu burada paylaşıyorum.

14-15 yıldır açık parfüm kullanırım ve D&P markasından bu konuda oldukça memnundum.
    Farklılık olsun uygun olsun diye bu arkadaştan alışveriş yaptım.
    2ay önce
    -GE 94 DUNHILL DESIRE
    -GE 30 JIL SANDER SUN
    -GE 14 212 VIP
    -GK 41 GUCCI RUSH 2
    kodlu ürünleri aldım.

sabah 8de evden çıakrken sıkıyorum 9-10 gibi koku kalmıyor üzerimde kalıyorsa da çok az.

burda kimse savunma pozisyonlarına girmesin,

benim deneyimim olumsuz yönde.

memnun kalmadım.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Hangi parfümlere karar verildi?

• quote:

sagolasın kardeş
    Tom Ford Extreme
    Gio Profumo
    Black Afgano

Hocam ilk ikisine bisey dyemem ama.Arkadasimda vanilyali boss ile Black Afgano vardi.İkisinide begenmedim.Bana gore cok agir .Boss vanilyali unisex bile olur bana gore ama sekerli bi parfum ne biliym nasi anlatsam vanilya ama bende bas agrisi yapti seveni illaki olacaktir.

Afganoya gelince heralde bugune kadar beni en rahatsiz eden 1.ci parfum Rochas ise 2.ye afganoyu korum tamamen agir oyle 2 fıs degil 1 fıs da bile agir bana gore.Acayip kalici oyleki dusdan sonra bile bilegimde kokuyodu tarif etmem gerekirse tütsümsü bi kokusu var.Bana hitap etmedi keza rochas gbi bas agrisi yapti.Seveni elbet vardir.ben sadece kendi zevkimi kendimce yorumladim lutfen yanlis anlasilmasin.

bikac gunsonra eser hocamdan yeni siparislerimi verecegim.Yapi olarak hafif kokulari seviyorum su ara favorim creed grubu.

• StaNOnE kullanıcısına yanıt
    Sen cok yanlis gelmissin konuya eser hocamda rakamli kod seklinde bi urun yok.Bi yanlislik var senin olayinda

• quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Sen cok yanlis gelmissin konuya eser hocamda rakamli kod seklinde bi urun yok.Bi yanlislik var senin olayinda

DP kodlarini vermis galiba....ordan daha once kullanmis

• quote:

Orijinalden alıntı: StaNOnE

quote:

Orijinalden alıntı: Rizacan67

kardeşim tamam memnun kalmayabilirsin ama buraya aldığım parfümleri yaz kac fıs sıktığını yaz yazlık mı kışlık mı yaz hemen kalıcı değil kokusu nasıl onuda söyle neden direk kalıcı değil memnun kalmadım diyorsun ki

hugo boss vanilya al 3 fıs sıktım 3 gündür kokusu gitmiyor üstümden bence haksız yorum yapıyorsunuz

quote:

Orijinalden alıntı: meten1903

Hocam sen kokulara alışıyorsundur ondan sana kokmuyor gibi geliyodur şu an eserin listesinde bulunan en hafif kokular bile orjinallerinden bile kalıcı he illaki ısrar edip kalıcı değil ben memnun kalmadım diyorsan 7 tl ye 3 gün kalıcı sıvı satan yerler var oda inanırsan :) loris gibi ordan kafana uyan bitane alır kullanırsın farkındaysan parfüm demedim o şişe içindeki şeylere burada bukadar insan konusuyo paylaşımlar yapıyo yorumlar yapıyo bukadar insan yanılıyor olamaz dimi hergün 100 lerce sipariş gönderiliyo.geriye seni destekleyebilecek tek bir tez kalıyo bütün forum bir olduk sana parfüm satmak için yalanlar söyledik 13.75 i 150 kişi bölüştük :)

parfüm sıkmasını, koklamasını baştan öğrenecek değiliz.

arkadaşlar 4-5 kişi savunma baabında bana cevap vermişler.

bu sizi ilgilendiren bir durum değil, son kullanıcı olarak yorumumu burada paylaşıyorum.

14-15 yıldır açık parfüm kullanırım ve D&P markasından bu konuda oldukça memnundum.
    Farklılık olsun uygun olsun diye bu arkadaştan alışveriş yaptım.
    2ay önce
    -GE 94 DUNHILL DESIRE
    -GE 30 JIL SANDER SUN
    -GE 14 212 VIP
    -GK 41 GUCCI RUSH 2
    kodlu ürünleri aldım.

sabah 8de evden çıakrken sıkıyorum 9-10 gibi koku kalmıyor üzerimde kalıyorsa da çok az.

burda kimse savunma pozisyonlarına girmesin,

benim deneyimim olumsuz yönde.

memnun kalmadım.

Onceki yorumlarimda tahmin ettigim gibi hocam sizAÇIK PARFÜM - MAKSİMUM KALİTE - UYGUN FİYAT yazan konu basligina gecin oraya olumsuz yorumunuzu yazin.Burasi tutaste nin konusu.O bambaska bi satici...
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=105790449&p=77&anchorToGo=115050554#115050554

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ERYX -- 4 Mayıs 2016; 15:06:24 >
  • Hayir dikkatli bak orda 2 parfum ilk defa adini duydum eser hocamda boyle bi parfum yok.

• Elazig il jandarmadan selamlar eser hocam. Parfümler bugün ulaştı elime teşekkür ederim. Komutan geldi oğlum senle özel birşey konusacam dedi nasıl tirstim dedim aha askerlik uzadı meğer parfümü soracakmis yancı bulup kendisi de alacak. Kalite başa bela arkadaş

• forumun kaç tane parfümcüsü var arkadaşlar?
  • StaNOnE kullanıcısına yanıt
    kardeşim benim amacımda seni küçük düşürmek veya kötü bir duruma sokma değil ama sen firmaya karşı memnun kalmadım diyorsun öyle diyeceğine arkadaşlar ben bu 4 parfümü aldım bunlar beni tatmin etmedi kalıcı değiller dersin bu dört parfümden memnun kalmadım dersin ardında satıcıya mesaj cekersin değişim talep edersin olur biter çünkü satıcı bir sürü parfüm var dediğimi gibi
    T.F Black orc. ve hugo boss kullanıyorum şuan 2side 2 - 3 gün görüyor sabah sıkıyorum akşam hala kokuyor bence sen değişim talep et ve 20-30 yorumu oku kalıcı ve farkedilir parfümlerden seç ve ondan sonra yorumunu yap benim önerim bu hemen firmayi kötülemeye gerek yok ben adamları savunmuyorum sadece yanlış bir yorum yapıyorsun onu düzeltiyorum ve bende D&P den parfüm aldım ondada sansıma hiç kalıcı olmayan bir parfüm geldi D&P'ninde bütün parfümleri kalıcı değil sonuçta
  • 
Sayfa: önceki 652653654655656
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.